Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Що краще: секс-ляльки чи мастурбатори

Мастурбатор или Секс-кукла, что выбрать

Для чоловіків, які не мають можливості задовольнити свої фізичні потреби через тимчасову відсутність можливості зайнятися сексом з партнером, наш інтим-магазин може запропонувати безліч різних пристосувань, але основними з них є секс-ляльки та мастурбатори.

Однак яка ж із цих груп товарів може гарантувати по-справжньому сильні та реалістичні відчуття? Для того, щоб в цьому розібратися, необхідно спочатку зрозуміти, що представляють собою секс-лялька та мастурбатор.

Переваги секс-ляльок

Секс-лялька – це макет справжньої жінки у натуральну величину. Зазвичай є надувною конструкцією або манекен з матеріалу, що імітує м'які тканини людини. У більшості секс-ляльок є три робочі отвори: піхва для класичних видів сексу, анус для анального сполучення та ротик для імітації оральних ласк.

При цьому різні моделі можуть комплектуватися всілякими технічними доповненнями, що підсилюють відчуття або роблять їх більш реалістичними. Наприклад, у ляльку може бути вмонтований вібромодуль або підігрів, що копіює тепло жіночого тіла. 

Найдорожчі секс-ляльки можуть імітувати вагінальний оргазм і навіть виділення мастила. Також ляльок прийнято оцінювати за реалістичністю елементів зовнішнього вигляду. Так, наприклад, у дешевих моделей ока і вії просто намальовані, а у дорожчих зімітовані з усіма анатомічними подробицями, аж до кожної вії. 

Те саме стосується і сосків: у серйозних екземплярів вони вкрай достовірно випирають, копіюючи груди збудженої жінки.

Мастурбатори можна розділити на дві підгрупи

  • Окремі елементи жіночого тіла. Сюди входять штучні піхви, ануси та ротики. Всі ці пристрої виконуються з м'яких матеріалів, що імітують жіночу шкіру.
    Так само як і у випадку із секс-ляльками, подібні мастурбатори часто комплектуються електронними доповненнями: грілками, віброустроями, імітаторами мускулатури тощо.
  • Електронні мастурбатори. Такі іграшки зазвичай виконуються у вигляді пристроїв, несхожих частин жіночого тіла, але мають спеціальний отвір для введення статевого члена.
    Головною особливістю електронних мастурбаторів є багатоступенева стимуляція статевого органу, що часто перевершує дію реальних органів жіночого тіла.

То який тип секс-іграшок доставляє найбільш повноцінні відчуття? Звісно ж, секс-ляльки. Справа в тому, що при зляганні з таким пристосуванням чоловік отримує насолоду, цілком порівнянну зі справжнім сполученням.

Тут на тіло чоловіка впливає відразу кілька елементів: геніталії або ротик і, що важливо, груди, живіт, ноги і т.д. Якщо ж говорити про мастурбатори, то окремі елементи типу вагін, попок і ротиків мають сенс застосовувати лише в умовах, що не дозволяють користуватися повноцінною секс-лялькою.

Електронні мастурбатори, звичайно, гарні своєю незвичайною стимуляцією, але справжній статевий акт це нагадує лише віддалено.

Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання