Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Секс-іграшки для сувенірів

Секс-игрушки для сувениров

Можливо це прозвучить як каламбур, але в інтим-магазинах можна придбати секс-іграшки не для сексу. Що ж це таке і для чого потрібно? На сайті практично будь-якого секс-шопу є розділ, який може носити приблизно такі назви: Інше, Сувеніри, Різне. Саме про продукцію, представлену в цих розділах інтим-магазинів, і йтиметься в даній статті.

Еротичні сувеніри

Секс-сувенірів існує величезна кількість: це і гральні карти з відвертими зображеннями, і трубочки для коктейлів у вигляді фалосів, і навіть кумедні статуетки, що зображують стилізовані статеві органи.

Сюди можна віднести і таку незвичайну секс-іграшку, як еротичні кістки. Цей сувенір є звичайними на перший погляд кубиками, але замість точок на них нанесені різні сексуальні пози.

Кидаючи подібні кістки, коханці хіба що генерують собі нові, можливо, невідомі сексуальні позиції. Як можна використовувати такі незвичайні дрібнички? Насамперед як жартівливий подарунок. Погодьтеся, презент у вигляді секс-ляльки або фалоімітатора - це дорого, непрактично і навіть може образити людини.

Секс-сувеніри, навпаки, можуть розсмішити, підняти настрій тощо. Ще одним варіантом використання таких товарів може стати демонстрація своїх широких поглядів на секс. Наприклад, людина, яка заповнює документи кульковою ручкою у вигляді фалоса, або господиня, яка подала напої з льодом, замороженим у формах у вигляді молочних залоз або тих же пенісів, явно хоче сказати, що тема сексу його або її анітрохи не бентежить.

Навпаки, інтимні стосунки між чоловіком та жінкою для нього чи неї – це чудова нагода посміятися.

Прикольні подарунки з натяком

Крім того, секс-дрібнички можуть прийтись до смаку істинним еротоманам, які бажають оточити себе всілякими предметами, що нагадують про тілесні відносини між чоловіком і жінкою. Не потрібно ставитися до сексу як до чогось забороненого, брудного тощо. Немає нічого більш природного, ніж злягання двох розпалених тіл, і еротичні сувеніри якраз і намагаються сказати нам про це, притягуючи наші погляди своїм зовнішнім виглядом, що викликає. 

Можливо, хтось заперечить, ніби демонстрація таких широких поглядів на сексуальне життя – це порушення традицій та норм моралі. Однак із цією заявою можна посперечатися. Сексуальну революцію ніхто не скасовував, і сучасна людина може дозволити собі демонструвати будь-які погляди на будь-які сфери життя.

Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 3 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання