Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Обираємо стимулятори для грудей

Как выбрать стимуляторы груди


Молочні залози, а тим більше соски - це вкрай чутлива ерогенна зона будь-якої дівчини, тому не дивно, що виробники секс-іграшок створили досить багато пристроїв, що стимулюють ці ділянки жіночого тіла.

Давайте поговоримо про вибір різних стимулів для сосків і грудей і постараємося зрозуміти, який із них кращий. Взагалі існує кілька типів іграшок, що впливають на груди, і кожна з них має свої переваги і недоліки. Однак, давайте по порядку.

Вібростимулятори грудей

Як і для вагінальної, кліторальної та анальної зони, для грудей існують спеціальні вібратори. Дані пристрої являють собою невеликі плоскі предмети, що кріпляться на сосках.

За рахунок впливу вібрації жінка досить швидко досягає сексуального збудження і, отже, готова до класичного сполучення або використання інших інтим-пристосувань.

Помпи для грудей

Для посилення чутливості грудей та сосків особливо добре підходять вакуумні помпи. Весь секрет їхнього впливу полягає в тому, що при створенні в робочій колбі пристосування розрядженої атмосфери до грудей і сосків приливає кров, роблячи їх максимально чутливими до пестощів.

Крім того, вакуумні помпи дозволяють збільшити молочні залози та зробити їх форму більш привабливою.

Щоправда, для того, щоб досягти такого ефекту, необхідно проводити такі тренування регулярно.

Кліпси для сосків

Взагалі, кліпси для сосків відносяться до BDSM-атрибутику, тому що задоволення, яке отримується від їх використання, межує з болем. Крім цього, існують кліпси, які доставляють реальний біль, зазвичай такі пристрої мають тугіше захоплення, а іноді і загострені кінці.

Крім того, багато кліпсів для сосків виконуються ще й в естетиці BDSM, оскільки мають хромове покриття, металевий ланцюжок. 

Втім, боятися таких кліпс не варто: незважаючи на всі відчуття, які вони доставляють, небезпеки для здоров'я вони не несуть, бо пройшли випробування в лабораторних умовах і отримали відповідні сертифікати.

Електросимулятори молочних залоз

Стимуляція молочних залоз і сосків - це чудовий спосіб довести дівчину до найсильнішого сексуального збудження, а це означає, що сам секс виявиться пристраснішим і досягти оргазму їй буде набагато простіше.

Крім того, вібростимулятори сосків і кліпси можна використовувати безпосередньо під час сполучення, що зробить відчуття від сексу ще яскравішими та сильнішими.

Переключити на AMP


Проголосувало 4. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання