Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Топ-7 ерогенних зон для неї та для нього

Топ-7 эрогенных зон для нее и для него


  Будь то нова або стара пара, зустріч, розлука або далека дорога - не існує універсального способу зайнятися сексом. Єдиним загальним фактором для всіх є те, що ваша сексуальна насолода може стати досить нудною, якщо ви будете робити те саме знову і знову. А ми всі знаємо, що багаторазове повторення тих самих дій в очікуванні різних результатів - це і є визначення безумства.

      Щоб допомогти вам уникнути поїздки на божевільному поїзді в один кінець, ми готові представити вам сім ерогенних зон, на які слід звернути увагу, щоб посилити сексуальну гру для партнерів і одинаків.


Що таке ерогенні зони?

   Перш ніж ми поринемо в різні зони насолоди, давайте визначимо, що таке ерогенні зони і чому ви повинні приділяти їм особливу увагу. Ерогенні зони – це особливо чутливі ділянки тіла, стимуляція яких може викликати такі приємні реакції, як сексуальне збудження, оргазм та загальне розслаблення.

   Рівень чутливості та реакція на інтимні дотики різняться у різних людей та статей. Фокус у тому, щоб дізнатися більше про "гарячі точки" вашого партнера і себе, щоб забезпечити підвищений рівень задоволення. Потім, як тільки ви це зробите, експериментуйте з ними, щоб не потрапити в полон рутини, що повторюється.

   Вам потрібно буде використовувати різні техніки, іграшки та стимулятори для кожної зони, а також чергувати масаж, ласки, поцілунки та посмоктування.

 

Сім ерогенних зон

       Як уже говорилося раніше, сексуальні "гарячі точки" у жінок і чоловіків численні і розрізняються за індивідуальними особливостями та рівнем чутливості. Ось сім найкращих ерогенних зон для неї і для нього, на яких ви можете зосередитися, починаючи з найменш чутливих і до найважливіших.    

    №7

У неї: задня частина шиї. Підійдіть до неї ззаду і злегка погладьте задню частину шиї ніжним дотиком та чуттєвим поцілунком.

 

У нього: Промежину. Якщо вам цікаво, як називається область між анусом та мошонкою, то вона називається промежина. У цій частині знаходяться нерви, які передають відчуття сексуального задоволення від статевих органів у мозок. Використовуйте легкий тиск та вібрацію для стимуляції цієї ерогенної зони.

 

№6

У неї: внутрішня частина стегна. Розглядайте внутрішню поверхню стегна як грайливу прелюдії, яка веде до центру інтимного задоволення – вульви, клітору та піхви. Як і шия, ця ерогенна зона найкраще стимулюється легкими дотиками, поцілунками, облизуванням язиком та солодкими ласками. Не поспішайте і дозвольте наростати напрузі, щоб у результаті вийшов виключно щасливий фінал.

 

У нього: Соски. Чоловічі соски - зона, що часто ігнорується, - можуть бути дуже чутливі до дотиків. Якщо ви або ваш партнер ставитеся до 52 відсотків чоловіків, яким подобається цей вид стимуляції, отримаєте задоволення, досліджуючи легкі та сильні дотики, смоктання, затискачі, гарячі та холодні дотики та інші види гри із сосками.

 

№ 5

У неї: соски / груди. Соски та груди – це два в одному, коли йдеться про жіночу анатомію. Кожен із них має пучок нервових закінчень, які при стимуляції запускають ту частину мозку, яка викликає чуттєве збудження та ейфорію, як це відбувається при стимуляції піхви, клітора та шийки матки.

    Виходячи з рівня комфорту та чутливості, експериментуйте з різним ступенем здавлювання, вібрації та іншими сексуальними техніками, пристроями та стимуляторами під час гри із сосками. Залежно від особистих переваг, легкого пощипування або щільного затискання сосків може бути достатньо, щоб викликати оргазм. На відміну від гри з сосками у чоловіків, важливо відзначити, що вагітність та місячні цикли можуть зробити соски та груди дуже чутливими до дотиків, тому ви можете утриматися чи не утриматися, виходячи з особистих уподобань.

 

У нього: Потилиця. Це приємне місце розташоване біля основи шиї, де починається потилиця, і простягається до того місця, де шия з'єднується з плечима. Ніжне погладжування, чухання, покусування, облизування та легке дихання на цю область ззаду посилює еротичну стимуляцію та загострює почуття задоволення під час прелюдії.

 

№ 4

У неї: потилиця. Для неї легкі поцілунки та погладжування від нижньої частини шиї до вуха можуть стати надзвичайно приємною формою прелюдії. Тільки не забувайте змінювати тиск і уникайте передньої частини шиї. 

У нього: Внутрішня поверхня стегна. Якщо ви не помітили, ерогенні зони у представників різних статей збігаються. Ключова відмінність полягає в тому, як кожен із них реагує на те, як і коли до цих зон торкаються під час сексуальної гри. Оскільки внутрішня поверхня стегна знаходиться поруч із пенісом, для чоловіків ця ерогенна зона стоїть на першому місці. Ніжні погладжування, ласкаві поцілунки, лоскотання та легке піддражнення будуть збуджувати та стимулювати його до стану підвищеного блаженства.


 

№3

Для неї: Поцілунки. Чи знаєте ви, що при чуттєвих поцілунках виділяється "гормон кохання" окситоцин? Саме так! Легкий дотик до губ пальцем, язиком чи губами може викликати блаженне почуття.

 

У нього: Мошонка. У цьому мішечку з яєчками знаходяться тисячі нервових закінчень, які можуть викликати неймовірно сильні відчуття. Стимуляція цієї ерогенної зони не тільки приносить задоволення деяким чоловікам, але й забезпечує деякі переваги для здоров'я, такі як покращення кровообігу в цій галузі, потенційне збільшення виробництва сперми, а також швидка перевірка на наявність нерівномірних шишок та припухлостей.

    Щоб принести задоволення цій чоловічій ерогенній зоні, ніжно потягніть, стисніть, погладьте, покатайте і поплескайте в ритм пальцями. Не бійтеся досліджувати цю зону і спілкуйтеся зі своїм партнером, щоб поділитися тим, що вам подобається, або дізнатися, що подобається йому.

 

№2

У неї: Вагіна. Розташоване в безпосередній близькості від клітора, піхва є другою головною ерогенною зоною для неї. Найкращий спосіб стимулювати внутрішні нервові закінчення - це глибока стимуляція з різним ступенем тиску. Це можна зробити як за допомогою мови та рук, так і використовуючи багатий асортимент вібруючих фалоімітаторів, паличок, кульок та багато іншого для стимуляції та впливу на всі чарівні точки, щоб викликати вибуховий оргазм.

 

Він: Поцілунки. Як і в неї, чуттєвий легкий дотик до губ пальцем, язиком або губами може викликати блаженне почуття, спровокувавши виділення "гормону кохання".

 

№1

У неї: Клітор. Найшвидший і найпростіший спосіб довести більшість жінок до кульмінації – стимулювати клітор за допомогою натискань та/або вібрації.

 

У нього: Пеніс. Погладжування пеніса з різним ступенем тиску, відсмоктування, масаж і використання лубриканта - найшвидший і найпростіший спосіб довести більшість чоловіків до кульмінації.

 

Нічого не пропустили? Ми не претендуємо на істину в першій інстанції і цілком погоджуємося, що цей список далеко не повний і може бути кожним упорядкований по-іншому.

Тим цікавіше й пізнавальніше було б почути і про інші ерогенні зони, які заводять вас)

Ділимося в коментарях і продовжуємо експериментувати зі своїм тілом та ласками партнера для єдиної мети – чуттєвої насолоди та яскравого сексуального життя!!


Переключити на AMP


Проголосувало 6. Середня оцінка 4.17 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання