Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

У чому секрет неавтоматичних мастурбаторів

a:2:{s:4:"TEXT";s:5070:"

tengga.jpegУ будь-якому секс-шопі при бажанні можна знайти неавтоматичні мастурбатори для чоловіків. Здавалося б, що хорошого може бути в секс-іграшці, яку потрібно приводити в дію рухами своїх рук?

Справжні відчуття

Однак на перевірку виявляється, що ручні мастурбатори доставляють представникам сильної статі насолоду не тільки не поступається задоволенню, що отримується від використання автоматичних пристроїв, але і, навпаки, більш наближена до відчуттів від сексу зі справжньою партнеркою. Прикладом такої іграшки можна вважати мастурбатор tengaвід відомого японського виробника інтим-пристосувань. У чому секрет неавтоматичних мастурбаторів.

Секрет не автоматичних мастурбаторів

Для того щоб відповісти на це питання, спочатку необхідно роз'яснити, яким чином жіноча піхва впливає на чоловічий статевий член. По-перше, підстава пеніса стимулюється вужчим, ніж сама піхва, входом до нього. По-друге, під час сексу чоловічий статевий член ковзає по стінках вагіни, які мають особливу шорстку фактуру. Саме ці два фактори, що впливають на статевий член, і визначають задоволення, яке отримує чоловік. Таким чином, максимальна насолода чоловікові може принести мастурбатор, який щільно стискає пеніс і має особливу внутрішню структуру. Саме таким пристроєм є tenga wavy egg – мастурбатор, чия внутрішня поверхня покрита складним малюнком з хвилястих ліній.

081121_Tenga_Egg (1).jpg Використовуючи подібний мастурбатор, чоловік отримуватиме відчуття, вкрай схожі на реальний секс, а можливо, і яскравіші і незабутні. Таким чином, виходить, що ручний мастурбатор може принести представнику сильної статі навіть більш чуттєве задоволення, ніж більшість автоматичних пристроїв тільки тому, що його стимуляція краще копіює вплив справжньої піхви.

Мастурбатори Tenga

Крім того, існують моделі ручних мастурбаторів, які створені для того, щоб дарувати чоловікам набагато більше задоволення, ніж класичний секс. До таких іграшок відноситься мастурбатор. tenga stepper egg, який зовні нічим не відрізняється від свого побратима, описаного вище, але має ще складнішу внутрішню структуру, що складається з великої кількості особливих виступів, частина з яких спрямована вгору, а частина - Вниз. Таким чином, будь-який рух пристосування приносить чоловікові ні з чим не порівнянну насолоду, яка обов'язково призведе до глибокого і яскравого оргазму.

";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання