Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

У яких випадках необхідний великий фалоімітатор

images4.jpg Більшість секс-іграшок, що копіюють чоловічий статевий член, мають розміри, цілком можна порівняти з габаритами середньостатистичного пеніса. Однак у секс-шопах можна виявити фалоімітатори великих, а часом і величезних розмірів. При цьому вибір значних фалосів практично у всіх інтим-магазинах більш ніж широкий.

Для чого ж потрібні такі значні фалоси?

Для початку слід зазначити, що секс-іграшки-гіганти підходять далеко не для всіх дівчат. Великі фалоімітатори створені для певних завдань, про які ми поговоримо нижче.

images (4).jpg Отже, секс-іграшки значних розмірів в першу чергу необхідні для дівчат, чия піхва з якихось причин сильно розтягнута. Зазвичай до цієї категорії потрапляють представниці прекрасної статі, які мають досвід народження дітей, або дівчата, які ведуть дуже активне статеве життя. Саме для таких жінок і розроблені великі фалоімітатори, здатні якісно стимулювати розтягнуту піхву. Крім того, є любительки гострих відчуттів, які готові пробувати будь-які секс-іграшки аби випробувати нові, небувалі емоції.

falloimitator big.jpgФалоімітатор для фістингу

З великими фалосами ми, здається, розібралися, але перед нами постає нове питання: навіщо ж потрібен величезний фалоімітатор розміри якого взагалі не вкладаються в жодні рамки? Насправді відповідь дуже проста. Існує дуже незвичайна практика, яка називається фістингом. Ця гра передбачає введення в анус або вагіну предметів з дуже великими габаритами. При цьому насолода, яку отримує жінка, настільки незвичайна, що фістинг найчастіше відносять до BDSM. Класичний фістинг зазвичай передбачає введення у піхву або задній прохід дівчини рук її партнера, але якщо другої половинки у представниці прекрасної статі немає, а гострих відчуттів все-таки хочеться, то найкращим виходом буде покупка надвеликого фалоімітатора.

falloimitator double.jpgПопередження

Однак слід ще раз повторити, що фістинг - розвага не для всіх і будь-яке порушення правил безпеки при цій забаві може призвести до серйозних травм. Тому перед тим як відправитися в секс-шоп за фалоімітатором-гігантом, необхідно ознайомитися з відповідною літературою, поспілкуватися з любителями фістингу на спеціалізованих форумах і т.д.

Великі штучні фалоси та їх гігантські побратими потрібні далеко не всім, але в деяких випадках за допомогою цих іграшок можна отримати насолоду, з якою не зможе зрівнятися жоден навіть чуттєвий статевий акт.

Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання