Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

15 причин, через які секс корисний для вашого здоров'я

15 причин, по которым секс полезен для вашего здоровья

Користь сексу для здоров'я

"Секс з коханою людиною - це найкращі ліки для хорошого здоров'я. Він зберігає вашу молодість, підтримує ваші статеві органи в робочому стані і підвищує вашу впевненість у собі. Ніщо інше так не стимулює всі почуття, як секс.   Він надає вам таке сяйво, яке не дає жодна інша діяльність" - Доктор Ева Каделл

   Я вважаю, що регулярний та частий секс приносить певну користь емоційному та фізичному здоров'ю.  Вже давно встановлено, що сексуальна активність приносить величезну кількість користі здоров'ю.  Це розуміння було зафіксоване у нашій культурі протягом століть у вигляді старих казок,  прийме, прислів'їв.  При цьому потрібно розуміти й інше, - якщо ви не регулярно користуватиметеся побутовими приладами, вони заіржавіють і зламаються)

Ось 15 причин, чому секс корисний для здоров'я!

1. Секс корисний для здоров'я серця

   Постійне активне сексуальне життя може бути корисним для серцево-судинної системи, особливо для чоловіків.  Збільшення частоти серцевих скорочень впливає на кровообіг і може знизити ймовірність серцевого нападу.  У 1997 році в Британському медичному журналі була опублікована стаття, в якій повідомлялося, що чоловіки, які мають найбільшу кількість оргазмів, мають кращу якість життя і живуть найдовше. Дещо пізніше, в 2010 році, в Американському журналі кардіології дослідники виявили, що "сексуальна активність у деяких формах має компонент фізичної активності, який може безпосередньо служити для захисту серцево-судинного здоров'я". Також було доведено, що секс та оргазм знижують смертність серед чоловіків на 50 відсотків.

2. Сексуальна активність допомагає кровотоку

   Сексуальна активність також може регулювати та тренувати дихальні органи.  Одним словом, важке дихання з коханою людиною є корисним для здоров'я.  Секс сприяє розвитку м'язів шиї та спини, що збільшує приплив крові до мозку і може полегшити деякі види головного болю... Отже наступного разу, коли ваша партнерка скаже: "У мене болить голова", ви можете відповісти: "Відмінно, давай займемося любов'ю і позбавимо тебе болю".

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ УГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

3. Заняття сексом допомагають заснути

   Секс допомагає заснути, а сон посилює сексуальне тяжіння. У посткоїтальній фазі сексу розслаблення м'язів може навіть полегшити безсоння.  Зняття напруги може призвести до більш глибокого та швидкого сну.

4. Секс як проносне?

   Хочете вірте, хочете ні, але секс може працювати як проносне, тонізуючи та контролюючи м'язи нижньої частини живота.

5. Секс може полегшити біль

   Секс як ліки від болю може здатися надуманим, але подумайте ось про що: Безпосередньо перед точкою неповернення високий рівень окситоцину наповнює організм і вивільняє ендорфіни, які полегшують біль.  Сексуальна активність також допоможе полегшити менструальні спазми, забезпечуючи природне розслаблення.

6. Секс зміцнює імунну систему


   Відсутність грипу або набридливих застуд - це вагома причина займатися сексом хоча б раз чи два на тиждень.  Саме це показали дослідження, проведені в Університеті Уїлкса у Пенсільванії. Вони виявили, що у людей, які регулярно займаються сексом, на 30% вищий рівень імуноглобуліну А - антитіл, що зміцнюють імунну систему.

7. Секс спалює калорії

   Якщо ви вважаєте, що у вас надмірна вага, то немає кращого способу скинути його, ніж посилена сексуальна активність.  Вона не тільки спалює калорії, але й допомагає перетворити жир на м'язи швидше, ніж будь-які інші види фізичних вправ. Найпізніші дослідження показують, що статевий акт спалює до 200 калорій, що рівносильно півгодинному бігу на біговій доріжці.

8. Секс підтримує здоров'я ваших органів

   Заняття сексом підтримують здоров'я ваших органів.  Подібно до того, як тренування інших м'язів вашого тіла сприяє хорошому самопочуттю, сексуальна активність сприяє припливу крові до ваших органів, особливо до мозку, серця і статевих органів, і допомагає підтримувати все в хорошому робочому стані зверху до низу.

9. Ендорфіни задоволення знижують стрес

   Існує також безліч чудових психологічних переваг.  При сексуальній активності у мозку виділяються ендорфіни задоволення, які наповнюють тіло та буквально знімають стрес. Секс робить вас щасливими!

10. Секс - ефективний антидепресант

   Секс може бути ефективним антидепресантом, тому що він вивільняє з мозку нейромедіатори гарного настрою, які називають дофаміном. Фізичний та емоційний аспекти сексу можуть працювати разом, підвищуючи самооцінку та додаючи почуття впевненості.

11. Секс стимулює творчий потенціал

   Секс може допомогти активізувати творчі ідеї. Оскільки сексуальне задоволення також впливає на ваш мозок, воно може покращити різні психічні функції, включаючи концентрацію уваги.  Секс може зробити розум більш активним, а творчий підхід до сексу може не тільки оживити ваше любовне життя, але й створити прекрасне відчуття сексуального передчуття.

12. Секс знижує тривожність

   Одна з найважливіших психологічних переваг активного сексуального життя полягає в тому, що вона може зменшити занепокоєння. Седативний ефект сексуальної активності сприяє боротьбі з наслідками щоденної напруги.  Емоційне задоволення, яке виникає при інтимній сексуальній зустрічі, призводить до розслаблення м'язів вашого мозку.

13. Секс покращує нюх

   Секс може покращити ваш нюх, тому що після занять любов'ю гормон пролактин надходить у мозок і розвиває нові нейрони в нюховій цибулині, яка є центром нюху в мозку.


14. Секс веде до більшої кількості сексу та близькості

   Унікальне почуття інтимного зв'язку з коханою людиною не може бути повторене жодним іншим заняттям.  Ніщо інше не стимулює всі органи чуття так, як секс. Регулярне заняття сексом призводить до збільшення кількості статевих контактів.

15. Секс корисний для всіх аспектів вашого здоров'я

   У галузі психології було проведено величезну кількість досліджень, присвячених взаємозв'язку між сексуальністю та психічним здоров'ям.  Нещодавні медичні відкриття Американської асоціації серця підтвердили фізичні переваги активного сексуального життя.  Американська асоціація урологів та значні дослідження медичних шкіл Каліфорнійського університету та Університету Індіани, і це лише два приклади, задокументували дослідження про медичні аспекти активного сексуального життя.  Журнал Forbes у 2003 році опублікував статтю на обкладинці про те, чому секс корисний для здоров'я, навівши статистичні дані з великих університетів та медичних журналів.

Висновок

   Давайте визнаємо, що секс дійсно є невід'ємною частиною здорового життя і може допомогти вам емоційно, психологічно та фізично.  В цілому, секс корисний для здоров'я з погляду серцево-судинної системи, дихальної системи, менструальних спазмів, діє як проносне, спалює калорії, підтримує здоров'я органів, діє як антидепресант, легке заспокійливе, стимулює творчість, концентрацію, знижує стрес... і нарешті - це просто чудовий спосіб отримати насолоду!


Переконливо чи не так? А чи є у вас приклади позитивного впливу сексу на ваше життя? Ділимося досвідом та поповнюємо ряди активних шанувальників яскравого та насиченого сексуального життя!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання