Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

5 ознак того, що ваш партнер - егоїстичний коханець і що з цим робити

5 признаков того, что ваш партнер - эгоистичный любовник, и что с этим делать a:2:{s:4:"TEXT";s:13618:"

    Повноцінний секс є невід'ємним компонентом романтичних відносин, але в деяких випадках одна людина не враховує потреби свого партнера у ліжку.

   У багатьох випадках спілкування може стати вирішальним фактором, тому відкритися своєму партнеру - ключ до довгострокових відносин у спальні. Але що робити, якщо ви не впевнені, що ваші очікування надто завищені чи ваш партнер справді егоїст? Ось список з п'яти вірних ознак того, що ваш партнер ставить свої потреби вище за ваші - і що ви можете з цим зробити.

    Якщо ваше сексуальне життя залишає бажати кращого, не ігноруйте такі проблеми, оскільки вони можуть бути червоними прапорцями, які можуть призвести до більш серйозних проблем у відносинах.

Ознаки того, що ваш партнер сексуально егоїстичний

1. Прелюдія нетривала або взагалі відсутня

  Секс не повинен зводитися тільки до статевого акту, за винятком рідкісних випадків швидкого сексу. Сексуальний сеанс поцілунку або тривала прелюдія можуть значно прискорити процес, щоб обидва партнери були готові до головної події.

Читайте також: Додайте фарб у своє сексуальне життя: дізнайтеся ВСЕ про прелюдії

   Якщо ваш партнер не дуже любить попередні ласки, краще торкнутися цієї теми, коли ви обоє розслаблені і не перебуваєте в напрузі. Розкажіть йому про те, що вам потрібно, у спокійній та доброзичливій формі. Секс може бути делікатною темою, тому якщо він або вона засмутиться і/або почне захищатися, зберігайте спокій і поверніться до розмови, коли партнер матиме час обдумати ваше прохання.


 2. Ваші потреби та бажання стоять на другому місці або не беруться до уваги зовсім

    Сексуальна близькість не така вже й приємна, якщо ваш партнер стурбований лише власним задоволенням. Якщо ви ніколи не отримуєте оральний секс - а ви його любите, - можливо, вашому коханому потрібно врахувати це.

Читайте також: Ваш партнер буде в захваті - Техніки орального сексу, які призведуть до вибухового оргазму

    Більшість людей віддають перевагу одним сексуальним позиціям і нехтують іншими, але вся справа в тому, щоб давати і брати. Якщо вам подобається "по-собачому", а ваш партнер божеволіє від "69", ви можете підтримувати гостроту відчуттів, вибираючи пози по черзі. Або ж ви обоє можете спробувати нові та захоплюючі позиції за допомогою секс-гойдалок.

   Як уже говорилося раніше, спілкування є обов'язковою умовою сексуального задоволення, тому завжди відкрито і чесно говоріть про свої бажання та потреби!

Читайте також: ЗНАЙДИ СВОЇ СЛОВА: 5 КРАЩИХ СЦЕНАРІЇВ ПОГОВОРИТИ ПРО СЕКС


3. Ваш партнер наполягає на сексі, навіть якщо ви цього не хочете

   Давайте подивимося правді у вічі... ні в кого немає настрою займатися сексом 24 години на добу 7 днів на тиждень. Ваша кохана людина безперечно ставить свої потреби вище за ваші, якщо ви відчуваєте, що вас примушують до інтиму (навіть після того, як ви пояснили, що не налаштовані на секс).

   Стрес, пов'язаний із сексом, швидше за все, перенесеться на ваші стосунки за межами спальні. Секс має бути джерелом задоволення, а не загострення та занепокоєння, тому ділитися своїми проблемами та встановлювати межі життєво важливо для благополуччя вашого партнерства – як у ліжку, так і поза ним.

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

4. Ваш кульмінаційний момент необов'язковий, а партнера - так

   Якщо ваш партнер завжди досягає кульмінації першим і не зацікавлений у тому, щоб ви були задоволені, це говорить про сексуальний егоїзм. Метою має бути взаємне задоволення, хоча час від часу доставляти партнерові несподіваний оргазм може бути нагородою, якщо це не завжди одностороннє задоволення.

   Ваш партнер повинен бути так само зацікавлений у тому, щоб принести вам задоволення, як і у своєму власному. Принаймні він повинен бути відкритим для конструктивної розмови про задоволення ваших сексуальних потреб та бажань.

Читайте також: Як досягати ОРГАЗМУ щоразу - для жінок

5. Ваш партнер дає вам непрохані підказки, але відмовляється дотримуватися ваших порад

   Одна з ознак того, що ваша друга половинка не піклується про ваші сексуальні потреби, - він або вона уникає ваших пропозицій і прохань, але швидко дає вам непрохані поради щодо вашого сексуального життя.

    Підтримувати сексуальне життя, що взаємно задовольняє, практично неможливо, якщо один з партнерів не почувається вільним у висловленні своїх бажань, потреб, фантазій і т.д.

Чітайте також: >Три рівні спілкування для хороших відносин і кращого сексу


Що робити, якщо ваш партнер егоїстичний у ліжку

   Коли йдеться про секс, буває важко провести різницю між егоїзмом і непоінформованістю. Іноді егоїзм допустимий, але якщо ваш партнер постійно ставить на перше місце своє сексуальне задоволення і/або ігнорує ваші почуття, можливо, настав час переглянути ваші стосунки. Консультації пар можуть бути корисними, якщо обидві сторони готові працювати над проблемою і внести зміни, щоб забезпечити взаємне сексуальне задоволення.

     Ви заслуговуєте на те, щоб ваші потреби задовольнялися в спальні. Сексуальна насолода - одна з найбільших задоволень у житті, тому пошук сумісного партнера має першорядне значення. Як одного дня сказав Дешіелл Хемметт: "Чесно кажучи, не існує реальних замінників сексуального задоволення".

   А що ви думаєте з цього приводу? Чи доводилося вам стикатися з подібним типом партнерів і як вам вдалося вирішити таку проблему? Ділимося досвідом, щоб зробити своє сексуальне життя не лише насиченим та яскравим, а й повністю гармонійним!";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання