Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як попросити партнера про найкращий секс

Как попросить партнера о лучшем сексе a:2:{s:4:"TEXT";s:11932:"

  Сказати своєму партнеру, що ви хочете спробувати щось нове в сексуальному плані, може бути стресом, незалежно від того, наскільки фантастичні ваші відносини. Навіть якщо ви вже чудово спілкуєтеся та відкриті для розмов про секс, це все одно може викликати страх засудження та незручність. Якщо ви зазвичай не кажете про секс у ваших відносинах, ваше раптове бажання зробити це може викликати питання у вашого партнера, який може здивуватися, звідки взялися ці "нові" думки. Дайте своєму партнеру час і простір, щоб поставити питання, що його цікавлять, адже це можливість відкритися і почати досліджувати ваше спільне сексуальне життя.

   Ви можете зустріти хвилювання, коливання, інтерес, небажання і навіть категоричну відмову вступати в розмову та/або виявляти нове сексуальне бажання. Якщо ви зустріли менш захоплену відповідь, не наполягайте на цьому. Пам'ятайте, що ваш партнер має право розібратися у своїх почуттях, навіть якщо вам здається, що ви розриваєтеся від сексуального одкровення.

   Перш ніж зізнатися партнерові у своїх потаємних сексуальних бажаннях, подумайте про те, як можна порушити цю тему так, щоб це було безпечно і не становило загрози для партнера. Подумайте, що можна сказати, щоб спонукати партнера вислухати вас, і попросіть його почекати з засудженнями та відповідями, поки ви не закінчите пояснювати сексуальне бажання і чому воно важливе для вас.

   Читайте також: ЗНАЙДІ СВОЇ СЛОВА: 5 КРАЩИХ СЦЕНАРІЇВ ПОГОВОРИТИ ПРО СЕКС

Почніть з того, що вже добре

   Те, що ви хочете ввести щось нове, не означає, що секс до цього не приносив вам задоволення раніше. Це просто означає, що ви хотіли б вивести сексуальну гру на новий рівень задоволення, покращивши те, що ви вже робите. Похваліть своє нинішнє сексуальне життя, щоб переконатися, що ваш партнер розуміє, що йдеться саме про вдосконалення, а не про покращення (хоча вам може так здатися).

Не піднімайте цю тему під час сексу

   Ніщо не може так зіпсувати настрій, як розповідь партнеру про те, що вам не подобається, у той час як він думає про те, як принести вам задоволення. Це не тільки зіпсує настрій і змусить його зупинитися, але і може призвести до образи і небажаної для вас самотності.

Виберіть спокійну обстановку

   Не починайте розмову в спальні. Спальня – це святилище, місце спокою, розслаблення та сну, а не глибоких розмов. Подумайте про те, щоб провести цю розмову за приємною вечерею або під час прогулянки в парку, в якомусь нейтральному та комфортному для вас обох місці. Можна й удома, але пам'ятайте, що вашому партнеру легше поспішно піти, якщо є куди тікати.

Нагадуйте партнеру, що ви вразливі

   Пам'ятайте, що відносини - це довіра, обмін інформацією та створення інтимного зв'язку. Ви повинні мати можливість ділитися своїми бажаннями з партнером, не відчуваючи нічого, окрім любові та підтримки. Можливо, вам допоможе нагадування партнеру про те, що ви почуваєтеся вразливим, розповідаючи про свої потаємні бажання, щоб відвернути увагу від його реакції.

Ідіть у мультимедіа!

   Люди бояться невідомого або того, що вони не до кінця розуміють. Візуальний супровід може зробити частину спілкування за вас та допомогти послабити страхи вашого партнера. Якщо вони зможуть побачити те, про що ви говорите, це допоможе розпалити їхню цікавість і збудження. Подивіться разом фільм або прочитайте сцену з еротичного роману, яка ілюструє ваше бажання, та використовуйте її як відправну точку для обговорення.

Підкресліть задоволення

   Позитивно переконайте свого партнера, розповівши йому про те, як приємно ви вдвох можете провести час, досліджуючи та пробуючи щось нове. Нам усім подобається щось нове. Вважайте, що сексуальні дослідження – це ваш особистий пошук скарбів. Приз – вищий оргазм.

Поясніть, яку користь це принесе відносинам

   Коли ми займаємося чимось, що нам дійсно подобається, у нашому організмі виробляється гормон гарного настрою дофаміну. Коли він вивільняється, то викликає почуття задоволення. Тепер додайте до цього окситоцин, ласкаво званий "гормоном кохання", який також виділяється під час сексуальної активності. Він викликає почуття довіри, емоційної близькості, розслаблення, прихильності та задоволення між людьми. Він заспокоює дух і здіймає настрій, зменшуючи страх і тривогу.

Вживайте алкоголь та наркотики з обережністю

   Ви ж не хочете в результаті сказати щось, про що ви можете пошкодувати, тому що випили кілька чарок текіли. Коктейлі знижують нашу стриманість, але вони також можуть перетворити важливу, змістовну розмову про кохання на щось зовсім інше. У результаті ви можете кинути всі свої давно відрепетовані спроби або, що ще гірше, сказати образливі слова: "Ти завжди був поганим коханцем, ти ніколи мене не радував" або "Весь цей час я все одно вдавала". Так, це не те, чого ви хочете. Будьте обережнішими з речовинами.

Спілкуйтеся з любов'ю

  Намагайтеся не покладати провину або тиск на свого партнера, так як це тільки створить ще більший стрес і напругу, що зрештою погіршить ситуацію. Будьте люблячими та терплячими. Пам'ятайте, що ситуація не стала такою відразу, тому не варто очікувати, що вона зміниться відразу. Це процес, який вартий того, щоб пройти його.

  Обмін своїми сексуальними бажаннями може не тільки надати вам нову впевненість у собі як у спальні, так і поза нею, а й створити безпрецедентний рівень близькості між вами та вашим партнером. Ваша готовність дослідити свої сексуальні бажання разом може привести вас на нову захоплюючу територію, далеко від вашого старого, нудного сексуального сценарію.

Читайте також: НУДНИЙ СЕКС? МОЖЕ, ПОРА ВІДМОВИТИСЯ ВІД СЦЕНАРІЮ?


";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 1. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання