Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Що таке сила прощення?

Что такое сила прощения?

Прощення - це подарунок самому собі.

   Це подарунок для вас на шляху до вічного кохання, який може допомогти вам очистити емоційні рани, що заважають вам знайти і утримати відповідного партнера.

   Прощення означає звільнення від образ усередині вас.  Тоді ви зможете вдихнути це чисте, п'янке, піднесене повітря емоційної свободи.  І тоді ви станете відкриті для партнера, який справді вам підходить.

   Як сказав один популярний духовний вчитель, "прощення необхідне для того, щоб запалити іскру кохання".

Прощення - це звільнення. 

   Слово "вибачити" буквально означає "відмовитися", "віддати".  Прощення - це форма звільнення, усунення емоційного безладдя, яке може заважати вам випробувати вічне кохання.  Прощення може призвести до емоційної свободи, а це може призвести до змін.  А змінити ви хочете саме своє життя.

   Прощення - це відпускання образ, а не заперечення їх наявності.  Прощення пов'язане з визнанням усіх тих почуттів, які заважають вам радіти.

Щотижнева вправа на прощення.

  Одна з простих вправ полягає в тому, щоб щотижня прощати себе за помилки, які ви зробили.  Виділіть кілька хвилин, щоб проаналізувати, що пішло не так, і як ви могли б краще впоратися із ситуацією.

Моя подруга Джейн навчилася не витрачати час на звинувачення інших у тому, що вони зробили з нею.  Натомість вона відкриває свій щотижневий ритуал вибачення приблизно таким чином: "Я прощаю себе за те, що пішла на побачення наосліп і чекала кохання з першого погляду" або "Я прощаю себе за те, що терпіла людину, яка мене принижувала". 

 Прощаючи себе таким чином, жінка продовжує фокусуватися на своїх потребах, а не на тому, чого не вистачає іншій людині.  

Як каже Джейн: "Коли я щотижня таким чином відпускаю свої образи, це очищає мене зсередини. Я більше не чую цього гуркоту гніву під своїм подихом. І це допомагає мені залишатися зосередженою на собі і своїх очікуваннях". i>

   Прощення - це дати собі те, чого ви недоотримали в дитинстві: увага, любов, прихильність та визнання.  Ми всі чогось недоотримали. Хтось або будь-що відмовляло вам у задоволенні ваших потреб у минулому, його можна пробачити - відпустити, щоб звільнити місце для того, що ви хочете випробувати у відносинах.

Побалуйте себе увагою інших людей

   Полюбіть себе; не чекайте, доки інші зроблять це за вас.  Дозвольте їм отримати насолоду від того, що вони знають вас краще.  Винагородіть себе, ставши центром уваги на вечірці; не бійтеся виділятися.  Зверніть увагу, як інші люди будуть любити вас, якщо ви їм це дозволите.  Якщо у вас є домашня тварина, зверніть увагу на те, як вона любить перебувати поряд з вами.  Дозвольте іншим людям насолоджуватися вашим суспільством так само; дозвольте собі бути задоволеною їхньою увагою.  Пестуйте себе увагою інших людей.

Відпрацювання старих образ

   Якщо ви обіймете майже будь-яку людину, вона, як правило, обійме вас у відповідь.  І ці одні маленькі обійми в день можуть довести, що кохання, яке ви можете дати, дуже і дуже важливе. Прощення - це сміливість звільнитися від старих образ, що застоялися.  Перероблене сміття все одно залишається сміттям.  Злість розростається, і зрештою вона може проявитися у вигляді тілесних захворювань та болю.  Вам не спаде на думку з'їсти вчорашнє сміття на вечерю, але це схоже на те, що ви робите, якщо продовжуєте переробляти старі образи у своєму організмі.


Прощення - це почуття власної гідності

   Прощення - це сміливість відчути себе гідним любові, яку ви шукаєте, відмовитися від того, що ви, можливо, приймали за кохання в минулому, особливо якщо це було неправильно для вас.  Прощення - це сміливість протистояти двом перешкодам: прощення себе та відмові від обмежень інших.

Чим не є прощення

   Прощення не означає, що ви повинні пожертвувати своїми особистими почуттями чи цінностями ваших стосунків.  У нас завжди є варіанти, але ми не завжди бачимо їх.  Спробуйте вибачити себе за те, що "погодилися" на ту чи іншу ситуацію.  Запитайте себе, чому ви погодились.

Дорін протягом року зустрічалася з Майком, який не мав характеру і цілісності, які вона шукала.  Пройшло стільки часу, перш ніж вона зрозуміла, що він їй не підходить. "Я була зла на себе, коли до мене дійшло, що я "опустилася", - каже Дорін." "Я почувала себе нижче земляного черв'яка." Але коли я перестала докоряти себе за цю "помилку", я раптом зрозуміла, що помилок не буває.  З Майком я навчилася дечому цінному.  Я змогла чесно визнати, чому так багато вклала у відносини, які не були тим, чого я хотіла.  І від цього мені полегшало.  Я думала, що у нас з Майком так багато спільного. Але це було не так, і я боялася, що ніколи не зустріну іншого чоловіка, який поділяв би зі мною спільні інтереси.  Мені було страшно продовжувати шукати у чоловікові все, що я хотіла.  Я мала пробачити себе за те, що пожертвувала своїми ідеалами, і рухатися далі".

Помилятися - це людське, а прощати - божественне

    Прощення - це не те, у що нас змушували вірити все наше життя: це не миттєве благочестя. Процитуємо мудре зауваження англійського письменника Олександра Поупа: "Помилятися – це людське, а прощати – божественне".

   Так, ми, люди, робимо соціальні промахи, ми щодня виставляємо себе дурнями - тобто, ми "помиляємося".  Але пробачити ці промахи в собі та інших - не означає знову надіти німб і змахнути паличкою.  Ми схильні бути гіперкритичними як до своїх помилок, так і до помилок інших людей, але ці маленькі та липкі соціальні помилки зазвичай є просто людським камінням спотикання.

Прощення - це навчання та зростання

   Прощення стає шансом допомогти змінити іншу людину, якщо її або його поведінка образлива або шкідлива.  Або прощення може означати вивчення більш відповідних форм поведінки для нас самих, щоб ми не повторювали тих самих помилок чи проблем.  І ці позитивні дії роблять прощення воістину божественною можливістю випробувати принаймні вічну дружбу.

   Відносини закінчуються тоді, коли вони мають закінчитися.  Якщо союз був помилкою, це означає, що він був досвідом.  Здійснювати помилки у відносинах - це нормально, якщо ви не повторюєте їх знову і знову.  І в наступних відносинах ви будете робити нові помилки; у цьому полягає ваш розвиток.

Прощення створює перлини мудрості

   Прощення - це не швидка емоція, яка чарівним чином дозволяє вам "вибачити і забути".  Знаєте, пробачити набагато важливіше, ніж забути. Як ми дізналися вище, прощення - це виведення отрути з організму, щоб не переносити гнійний укус змії в наступні відносини. Але ми не хочемо повністю забути отруту і подразники, які ми витягли з наших невдалих шлюбів, дружніх і партнерських відносин.

   Ми заслужили право зберегти спогади про наші найчорніші, найпотворніші стосунки і перетворити їх на блискучі, привабливі "чорні" перлини".  Ці насилу зароблені "чорні перлини", накопичені знання і мудрість, убережуть нас від повторення помилок знову і знову.

   Або, скажімо так, що може бути кращим учителем, ніж власний досвід?

А що вам доводилося прощати? Які уроки ви зробили і чому це вас навчило? До речі, навіть відкрившись тут, ви зможете очистити дещо свою душу, у такий спосіб відпускаючи свої емоції та приймаючи ситуацію якою вона була чи є. Чекаємо на приклади, які допоможуть іншим уникнути багатьох помилок у житті, дружбі, любові та сексі!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання