Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як займатися пристрасним сексом по телефону - Детальний гайд

Как заниматься страстным сексом по телефону - Подробный гайд a:2:{s:4:"TEXT";s:60774:"

  Секс по телефону - це дуже класно. Згідно з дослідженням Інституту Кінсі, проведеного в 2019 році, 31% людей пробували секс по телефону, і, безумовно, з того часу ще більше людей знову познайомилися з цим видом мистецтва!

    Але почати секс по телефону для багатьох трохи проблемно, тому в цій статті зібрані всі поради щодо телефону і все, що потрібно говорити під час сексу по телефону.

    Відмінний секс по телефону – це створення яскравої та насиченої картини для вашого партнера (і навпаки). Як тільки ви зможете успішно це зробити, ваш чоловік буде у вас у руках.

     Якщо ви знаходитесь у стосунках на відстані або просто хочете урізноманітнити стосунки, це докладний посібник, який ви читаєте, покаже вам, як займатися інтенсивним і пристрасним сексом по телефону з вашим чоловіком, навіть якщо ви зовсім новачок.

    Це керівництво навчить вас усьому, що потрібно знати, щоб займатися відмінним сексом по телефону та робити це впевнено.

Пропозиція сексу по телефону вашому чоловікові

  Деякі люди без проблем знайомлять своїх партнерів із сексом по телефону, але це стосується не всіх. Розмова про секс по телефону може бути страшною, не кажучи вже про те, щоб ініціювати секс по телефону.

  Є два способи познайомити свого чоловіка з сексом по телефону: поговорити про це заздалегідь і торкнутися цієї теми під час телефонної розмови. Перший варіант - найкращий, якщо ви не впевнені, як ваш чоловік до цього поставиться.

   Ви можете отримати загальне уявлення, запитавши, чи займався він колись сексом по телефону і що він про це думає.  Можливо, ви почнете з того, що скажете йому, що вам здається ця ідея цікавою, але ви ніколи не мали можливості спробувати.

   Якщо ваш чоловік відреагує з інтересом або навіть цікавістю, можливо, ви зможете спробувати секс по телефону! Ці обговорення також хороші тим, що ви можете дізнатися, коли ваш чоловік буде найбільше готовий до цього. Ви також можете поговорити про те, що його заводить і не заводить. Коли йдеться про секс телефоном, неправильне слово може зіпсувати настрій. Тільки подумайте, скільки людей відсахуються, почувши слово "мокра". Саме тому наявність почуття гумору дуже важливе, якщо ви хочете мати хороший, спокійний секс по телефону.

Ми розуміємо, що говорити про секс важко, тому ми й опублікували цей посібник із сексуального спілкування!

    Який із цих методів ви не використовували, зверніть увагу на те, як реагує ваш чоловік. Якщо це йому подобається, ви можете продовжувати. Якщо ні, можливо він не підходить для сексу по телефону.

   Однак може бути і так, що ви просто не вчасно. Ваш чоловік може не мати часу або особистого простору для сексу по телефону. Він може бути зайнятий або навіть болить живіт! Також можливо, що ваші натяки надто тонкі.

    Отже, якщо ви не отримаєте бажаної відповіді, не турбуйтеся. Можливо, краще поговорити про секс телефоном до того, як ви його спробуєте.

Не забувайте про згоду

     Розмова про це також означає, що ви пам'ятаєте про одну з основ будь-якої сексуальної активності - згоду.

Читайте також: ПРАКТИЧНЕ КЕРІВНИЦТВО З СЕКСУАЛЬНОЇ ЗГОДИ БЕЗ ПОМИЛОК

    Це може здатися зайвим, але кожен має дати згоду на сексуальну активність до того, як вона станеться. Якщо ви одразу пропонуєте своєму чоловікові секс по телефону, ви не даєте йому можливості дати згоду. Він може відмовитися, або це може бути ніяково і незручно.

     Щодо згоди, можливо, вам варто переглянути свою думку про секс по телефону, коли вас можуть чути інші. Ризик бути спійманим може бути гарячим, але це залучає інших у ваші сексуальні стосунки без їхньої згоди. Тут діють самі правила.

     Якщо ви все ж таки хочете просто перейти до сексу по телефону, ви можете спробувати наступне:

- Якщо ви вже розмовляєте по телефону, ви можете перейти до сексу по телефону, воскресивши в пам'яті спогад про те, як вам обом було гаряче і приємно. Є шанс, що ваш чоловік зрозуміє, про що йдеться, і зрозуміє, куди пішли ваші думки. Можливо, ви знайдете час, щоб запитати свого чоловіка про його улюблений сексуальний спогад і виявите, що воно відрізняється від вашого!

Ось ще одна стратегія, як плавно підвести його до цього питання, яка є досить надійною.

Я сумую за твоїм голосом - Наступного разу, коли ви говоритимете з вашим чоловіком про інтимні речі, особисто або по телефону, скажіть йому, як сильно ви сумуєте за його голосом... особливо за його стогіном та зітханням під час сексу. Потім, розмірковуючи вголос, скажіть приблизно таке

Я хотіла б мати запис твого голосу, щоб я могла слухати його, коли тебе немає поруч. Просто чути, як ти отримуєш задоволення... і це було б так збуджуюче, коли я намагаюся зробити собі приємно.

   Це цілком розумне бажання, і більшість хлопців з вами погодяться. Можливо, він запропонує вам записувати на аудіо себе під час сексу, а можливо, він навіть запропонує записувати себе під час мастурбації.

   Як тільки ви почнете рухатися цим шляхом, вам потрібно буде підвести свого чоловіка до телефонного сексу. Дайте йому зрозуміти, що чути свій голос - це здорово, але ідея слухати один і той самий запис знову і знову може набриднути. Запитайте його, що, на його думку, було б найкращою альтернативою, ніж запис його голосу.

   На цьому етапі більшість хлопців запропонують секс по телефону, думаючи, що це їхня ідея! Якщо ні, просто дайте йому зрозуміти, як було б чудово почути його голос під час мастурбації.

   Полегшіть йому завдання - якщо ваш чоловік вагається, просто дайте йому зрозуміти, що вам навіть не потрібно, щоб він щось говорив, ви просто хочете почути його голос, його дихання та його стогін, поки він мастурбує. Який чоловік може сказати "ні" про це?

    Далі ви можете посилити ефект і вивести свою гру в секс по телефону на новий рівень, використовуючи наведені нижче техніки.

Підготовка до сексу по телефону

   Якщо Ви рідко бачитеся зі своїм чоловіком, то секс по телефону може стати для вас єдиним способом інтимної близькості. Це означає, що ви повинні зробити все можливе, щоб він став особливим та захоплюючим. Ось кілька порад, як це зробити:

Усамітнення- Якщо ви не ексгібіціоніст, то чим більш самотнім буде місце, де ви зможете зайнятися сексом по телефону, тим краще. Це допоможе вам розслабитися і відчувати себе менш скутим, особливо якщо ви тільки почали вивчати, як займатися сексом по телефону з вашим чоловіком. Тому замкніть двері, закрийте жалюзі та увімкніть музику, якщо вам потрібно заглушити шум!

Подумайте про практичний бік справи - Можливо, ви також захочете подумати про практичні елементи сексу по телефону. Наприклад, ви не хочете, щоб ваш телефон розрядився, коли все тільки починає розгорятися. Подумайте також про навушники. Вони не лише не дозволять нікому підслухати вашу розмову, а й звільнять обидві руки для задоволення! Тільки слідкуйте за тим, щоб не заплутатися у дротах.

Нарешті, переконайтеся, що ваш телефон не підключений до динаміків через Bluetooth. Ви ж не хочете, щоб ваша родина чи сусіди по кімнаті підслуховували вашу сексуальну телефонну розмову!

Подбайте про себе, щоб почуватися максимально сексуально, привабливо та комфортно. У кожного свої переваги, як почуватися більш комфортно і сексуально, але кілька ідей:

  • Насамперед прийміть приємну довгу ванну.

  • Деякі люблять одягатися (білизна, макіяж, зачіска і т.д.), в той час як інші жадають свій найзручніший одяг.

  • Випийте келих вина або два, щоб розслабитись.

  • Запаліть свічки/пахощі.

  • Приготуйте секс-іграшку(и).

Оргазм перед грою? - Знову ж таки, це залежить від особистих переваг. Якщо оргазм перед тим, як ви зателефонуєте, допоможе вам розслабитися і підготуватися до розмови з вашим чоловіком, то зробіть це. Якщо ні, залиште це для свого чоловіка.

Читайте також: Як досягати ОРГАЗМУ щоразу - для жінок

   Хоча ви можете зосередитися на тому, що вам потрібно, щоб збудитися, не забувайте, що вашому чоловікові теж потрібно налаштуватися на потрібний лад. Пам’ятайте про це, вибираючи час для сексу по телефону.


Покрокові сценарії сексу по телефону

   Найпростіший спосіб зайнятися сексом по телефону - думати про сценарії, а не про конкретні фрази. Якщо ви намагаєтеся запам'ятати 23 конкретні фрази, які ви повинні сказати своєму чоловікові, вам доведеться багато думати і напружувати мізки. Це рецепт катастрофи. Ви витратите так багато часу, намагаючись згадати, що сказати чи зробити, геть-чисто забувши про важливий процес.

   Використання заготовлених діалогів також не підходить, оскільки секс по телефону має бути спільною дією. Іноді ви можете мастурбувати для свого чоловіка, який здебільшого мовчить (або навпаки), але часто ви разом створюєте історію чи фантазію, тому вам потрібно бути гнучкою та готовою використовувати те, що каже ваш чоловік. Це трохи схоже на сексуальну імпровізацію!

   Але коли ви тільки намагаєтеся наслідувати сценарій, все стає набагато простіше. Ви знайдете, що вам потрібно менше думати і що ви можете просто плисти за течією. Ми підготували кілька сценаріїв сексу телефоном, які ви зможете спробувати з вашим чоловіком.

Все про себе

Найпростіший спосіб зайнятися сексом по телефону – це просто описати, що ви робите, щоб довести себе до оргазму. Цей сценарій є досить простим. Почніть з опису того, де ви знаходитесь і що на вас надіто. Ось кілька прикладів:

Я перебуваю у своїй кімнаті з приглушеним світлом.

На мені шовковисті трусики, які ти подарував мені на нашу річницю.

Я лежу поверх ковдри, поряд зі мною лежить мій вібратор. Я ще не впевнена, чи варто його використати.

Я щойно поголила ноги, і вони такі гладкі на дотик.

Ти знаєш, що я уявляю тебе, коли мастурбую?

Нещодавно ти мені наснився у гарячому сні. Ми були...

Потім переходьте до того, що ви робите, щоб завести себе:

Я пещу свої груди і відчуваю, як мої соски стають все твердіше і твердіше.

Я повільно рухаю пальцями вниз до трусиків.

Я ніжно проводжу пальцями по стегнам і відчуваю, що стаю такою мокрою для тебе.

Я навіть відчуваю, яка я мокра через трусики.

Я збираюся почати повільно з мого клітора.

Це так приємно.

Я дивлюсь у дзеркало, як я гладжу свій клітор.

Я щипаю свої соски, які тверді та чутливі.

Тепер я вмикаю вібратор.

Я відчуваю, як наближаюся, малюк.

Я збираюся закінчити для тебе.

Все про партнера

  Ще один простий сценарій сексу по телефону: ваш партнер повинен описувати, як він збуджується. Якщо він нервує, йому не потрібно нічого говорити, і ви можете просто слухати його дихання та стогін. Коли він зробить це кілька разів, його впевненість зміцниться, і йому буде легше почати описувати, що він робить.

У вашій голові

   Наступний крок - опис того, що відбувається у вас в голові, коли ви мастурбуєте і пестите себе для свого чоловіка:

Домінування - Секс по телефону може бути так само гарний для домінування, як і особисті ігри! Конкретний формат може змінюватись від того, чи є реальні інструкції з мастурбації, фотографування тощо. Або ви просто описуєте, що ви можете робити один з одним. Домінуюча людина може легко взяти на себе командування розмовою та діями, віддаючи такі команди, як:

Я хочу, щоб ти помацала себе для мене.

Скажи мені, що ти робиш.

Поки що не кінчай.

Кончи для мене зараз.

Я збираюся винагородити тебе...

Якщо ви ще не здогадалися, телефон ідеально підходить для контролю оргазму.

Навіть якщо вам подобається бути покірною, ви можете описати, що ви хочете, щоб партнер зробив з вами, або отримати його дозвіл.

Що ти хочеш, щоб я вдягла?

Що я маю зробити з собою?

Чи можу я закінчити?

Я твоя.

Ця кицька твоя.

Я живу, щоб тішити тебе.

   Наїзниця- А може бути, що ви знаходитесь на ньому верхи, сидячи на ньому в позі ковбойші. Ви можете описати, як ви звиваєтесь на ньому, доводячи його все ближче і ближче до оргазму, в той час як ви відчуваєте хвилю оргазмічного задоволення, що проходить по вашому тілу.

   Оральні відчуття - Ви можете навіть описати мінет, який ви йому робите, поки він на іншому кінці телефону імітує ваш опис руками. Ви можете говорити про те, як ви ніжно проводите пальцями вгору і вниз по його члену та яєчкам, щоб подразнити його. Потім ви починаєте пестити кінчик його члена язиком, а потім проникаєте в нього трохи глибше.

Читайте також: 27 секретних порад з мінету, які змусять вашого чоловіка вибухнути від оргазму!

   Рольові ігри - Секс по телефону також може бути корисним, якщо ви хочете пограти в рольові ігри. Є багато сексуальних рольових ігор для спілкування віч-на-віч, і багато з них можуть бути адаптовані і для сексу по телефону! Просто подумайте, що ви говорили б у цих ролях.

  Час сексуального читання - Один і з вас може прочитати іншому еротичне оповідання. Ви можете навіть чергувати хто читає, і приємно проводити час, знаходячи сексуальні історії.

   Спогади- Ми вже говорили про те, що обговорення ваших сексуальних пригод може бути чудовим способом почати секс по телефону, але ці сексуальні спогади також дають вам ідеї того, що можна сказати під час сексу по телефону. Ви можете бути досить відвертими.

Я пам'ятаю, як нам було добре, коли... Це був найкращий секс у нашому житті.

Вперше, коли ми займалися сексом, я практично тремтіла від передчуття.

   Ваша фантазія – всі з наведених вище сценаріїв є лише прикладами. Природно, у вас будуть свої власні, тому не забудьте їх теж включити. Відмінний секс по телефону - це не тільки одна або дві динамічні "репліки", важливо вміти намалювати яскраву картину для вашого чоловіка (і навпаки), щоб він міг ясно уявити ситуацію.

Фрази для сексу по телефону - це часто просто опис того, що ви хотіли б зробити, начебто це фантазія.

Читайте також: Мені терміново потрібна допомога медсестри! - Поради щодо втілення сексуальних фантазій

 Пам'ятайте, якщо під час сексу телефоном у вас закінчилися слова, ви можете просто зосередитися на тому, що б ви зробили зі своїм партнером.

Я сяду до тебе на коліна і тертимуся о тебе, поки ти не станеш твердим.

Я повільно роздягатимусь для тебе.

Я візьму весь твій член до рота.

Я дозволю тобі закінчити мені обличчя/груди.

      Використовуючи ці сценарії сексу по телефону, обов'язково наголосіть, як він вас приваблює, як сильно ви його хочете, як добре він збуджує вас, і як приємно ви можете зробити йому у відповідь.

Якщо вам зручно, ви можете додати у ваші розмови по телефону третю "людину", як у наступних фразах для сексу по телефону.

Було б так чудово побачити, як ти пестиш іншу жінку.

Я б із задоволенням зайнялася сексом утрьох, де...

Як би ти відреагував, якби побачив, що інший хлопець мене роздивляється? Хапає мене за дупу?

Пам'ятаєш ту жінку, яку ми бачили у торговому центрі днями? Вона була такою сексуальною. Я уявила, як це - зайнятися з нею сексом.

   Не всім подобається ця ідея. З іншого боку, можливо, ви не захочете займатися сексом утрьох у реальному житті, але ще більш можливо вам сподобається фантазувати про це.

   Додайте візуальну стимуляцію- Секс по телефону може також добре поєднуватися з іншими видами діяльності. Наприклад, ви можете синхронно дивитися порно або сексуальний фільм, розмовляючи по телефону. Ви також можете переглянути порно, почитати або послухати еротику, щоб отримати кілька ідей перед розмовою.

   Подвійте задоволення за допомогою іграшок - Очевидно, що іграшки - чудовий додаток до сексу по телефону, незалежно від того, розумні вони чи ні. Спробуйте зробити таке: сфотографуйте або опішіть свої варіанти іграшок, і нехай ваш чоловік вибере, яку з них вам використати! Якщо ви використовуєте іграшку, ви можете описати, що саме ви з нею робите. Деякі люди також знаходять сексуальним говорити про свої іграшки. Наприклад...

Цей фалоімітатор такий великий, що я не знаю, чи я зможу його витримати.

Ця іграшка така гарна на дотик, але ніщо не зрівняється з тобою.

У мене щойно з'явилася нова секс-іграшка, хочеш послухати, як я її використовую?

   Розгляньте й інші ігри. Ви можете надягти пов'язку на очі або зробити самобондаж.

Читайте також: Бондаж у ліжку – безпечні ігри зі зв'язуванням

    А якщо вам подобається елемент несподіванки, чому б не попросити вашого партнера замовити та надіслати вам секс-іграшку? Ви отримаєте задоволення, відкривши посилку та вперше використавши її під час сексу по телефону!

   Тепер, коли ви знаєте, як займатися сексом по телефону, залишилося дати вам ще кілька рекомендацій, перш ніж ви дасте волю своєму сексуальному голосу та уяві.


Персоналізуйте його

    Хоча в цьому посібнику є багато ідей для сексу по телефону, вони досить загальні. Це тому, що найкращий секс по телефону виходить, коли ви додаєте свої власні фантазії та заохочуєте свої реальні бажання. Однак, якщо ви хочете почати з деяких основних речей, які можна сказати під час секс по телефону, є простий спосіб персоналізувати його: додати імена.

   Ви можете стогнати ім'я свого чоловіка або використовувати його, коли віддаєте команду. Назви тварин також можуть допомогти задати тон (кицька, зайчик, мій тигр і т.д.). Можливо, ви почуваєте себе романтично і називаєте його "моє кохання". Або у вас можуть бути якісь прізвиська, які ви використовуєте тільки в сексі.

   Деякі люди навіть використовують деякі слова, які в інший час могли б вважатися принизливими:

  • Ти моя повія
  • Ти брудна маленька повія, чи не так?

Звичайно, ці сценарії сексу телефоном можуть бути не у вашому стилі, і це абсолютно нормально. Тоді вибирайте:

  • Ти такий добрий хлопчик для мене...

Додайте звукові ефекти

   Оскільки звук - це все, що у вас є під час сексу по телефону, ви можете використовувати його максимум. Один із способів зробити це – додати фонові шуми. Вам не потрібно ставати аудіопродюсером, але є кілька речей, які дійсно додають атмосферу, включаючи ляпаси або удари батогом. Замикання наручників на зап'ясті теж може досягти такого ефекту.

   Подумайте про смоктальні звуки, коли ви опускаєтеся на фалоімітатор або тримаєте вібратор досить близько до телефону, щоб ваш чоловік міг його почути. Відкрийте кришку пляшечки з лубрикантом так, щоб ваш чоловік міг це почути.

   До речі, якщо ви хочете різноманітності, чому б не розглянути варіант сексу за Skype/FaceTime/Zoom?

Все хороше колись закінчується

    Більшість людей вважають, що секс телефоном закінчуєся, коли один із вас або обидва відчувають оргазм. Якщо це станеться, ви, можливо, захочете завершити розмову або повернутися до звичайної розмови. Однак майте на увазі, що ваш чоловік може втомитися від сексу по телефону так само, як і під час особистого спілкування, і тоді дзвінок закінчиться.

   Крім того, може не вийти закінчити, незважаючи на дотримання цих порад щодо сексу по телефону. Ви можете нервувати або у вас просто не вистачить часу. Іноді вам може знадобитися швидко завершити розмову.

     Однак це не причина, через яку слід засмучуватися. Момент може просто згаснути і це нормально. Або ви можете дійти до кінця вашої історії, не відчуваючи потреби в оргазмі. Знову ж таки, головне, щоб ви отримали задоволення.


5 останніх порад, як зробити секс по телефону гарячим

    Якщо ви дочитали до цього моменту, ви добре уявляєте, як займатися сексом по телефону з вашим чоловіком. Останні поради - це глазур на торті, яка перетворить вас з діви на професіонала сексу по телефону.

1. Планувати чи ні - Якщо ви і ваш чоловік зайняті, то планування по телефону має сенс. Це особливо вірно, якщо вам потрібен час, щоб підготуватися та налаштуватися. Однак іноді імпровізований секс по телефону теж може бути гарячим. Моя порада - спробуйте обидва варіанти та зосередьтеся на тому, що підходить вам обом.

2. Повільний, спокусливий і спекотний голос - брудні розмови в основному залежать від тембру голосу, швидкості, з якою ви говорите, і контексту. Більше того, не такі важливі самі фрази, які ви використовуєте для брудних розмов, як те, ЯК ви їх вимовляєте.

   Це дуже важливо, коли ви займаєтеся сексом по телефону зі своїм чоловіком. Буде в мільйон разів ефективнішим і сексуальнішим, якщо ви говоритимете повільно і спокусливо. Жартувати чи говорити швидко – це не те, що заводить, коли ви намагаєтеся зайнятися сексом по телефону з вашим чоловіком. Це псує настрій.

   Однак не варто намагатися використовувати фальшивий голос, тому що це може відволікати.

   Не зациклюйтесь на деталях. Якщо ви все робите правильно, ваші пропозиції можуть перериватися стогонами та зітханнями. А слова не такі вже й важливі, коли у вас перехоплює подих.

3. Ви не працюєте в колл-центрі - Я маю на увазі, що ви повинні з ентузіазмом ставитися до сексу по телефону. Коли вам дзвонять із колл-центру, голос на іншій лінії зазвичай нудний, незацікавлений, без ентузіазму та фальшивий. Це тому, що людині, яка дзвонить вам, все одно, і вона просто читає сценарій. Таке ставлення руйнує секс по телефону.

   Вам потрібно зосередитися на тому, щоб бути впевненим у тому, що ви сповнені ентузіазму і щиро любите слухати його. Якщо ви просто читаєте сценарій, це не звучатиме щиро. І ви не зможете отримати зворотний зв'язок від вашого чоловіка. Декілька заготовлених реплік можуть допомогти, але весь сценарій від початку до кінця, який ви підготували заздалегідь, неминуче звучатиме фальшиво. Це також ускладнює імпровізацію.

   Вибір сценарію - набагато кращий спосіб підійти до сексу по телефону. Він дає вам зразкове уявлення про те, що говорити під час сексу телефоном, і дозволяє вам гнучко направляти його туди, куди ви хочете.

  Постарайтеся не концентруватися на запам'ятовуванні фраз для сексу по телефону. Натомість просто пливіть за течією. Це означає, що ви чи ваш чоловік можете сказати щось на зразок:

Тобі б це сподобалося. Ти такий вульгарний.

І поки ти робиш X, я б зробила Y...

4. Бути незручним – це нормально! Коли ви вчитеся, як правильно займатися сексом по телефону зі своїм чоловіком, вам доведеться вийти зі своєї зони комфорту, і іноді це може бути трохи ніяково. Не турбуйтеся, це просто частина процесу.

      Це також означає, що можна сміятися. Зрештою, іноді хтось говорить або робить щось смішне, навіть коли ви займаєтеся сексом, і ви повинні вміти посміятися з себе. Найголовніше - не дозволяти цьому вивести вас із душевної рівноваги та все одно йти вперед.

   Якщо ви дозволите невеликій незручності перешкодити вам продовжувати, то ви пропустите багато задоволення в довгостроковій перспективі. Тому моя порада – просто продовжуйте. Згодом незручність пройде, і на зміну їй прийде гарячий, пристрасний секс по телефону.

5. Дотримуйтесь темпу - Незалежно від того, що саме ви кажете, зазвичай розумно починати повільно. Спочатку ви можете тихо стогнати, фліртувати чи поводитися скромно. Не варто одразу переходити до відвертих слів. Це створить сексуальну напругу, яка зробить секс по телефону ще приємнішим!

    Аналогічно ви можете захотіти почати діяти повільно. Думайте про це як про прелюдію, якщо, звичайно, ви не хочете спробувати швидкий секс по телефону!

Читайте також: Додайте фарб у своє сексуальне життя: дізнайтеся ВСЕ про прелюдії

    Однак, якщо ви не бажаєте, не варто переходити до відвертих дій. Часто легше стогнати, ніж говорити чи вимовляти щось справді непристойне. Звичайно, вашому чоловікові, напевно, сподобається, якщо ви це зробите!

Коли це не працює

    Зрештою, нам треба поговорити про те, що робити, коли все виходить... не надто сексуально. Можливо, напрям сценарію вам не подобається, або ваш чоловік використав слово чи фразу, яка вас відштовхує. Це не зовсім те, що за особистої зустрічі. У такі моменти вам, можливо, доведеться сказати щось на кшталт...

Мені було б приємно, якби натомість ми поговорили про Х. Тебе це влаштує?

Вибач, я не люблю цього слова. Може, назвемо його Y?

   А іноді секс по телефону просто не підходить вам, і вам доведеться відмовитися від нього. У цьому випадку спробуйте щось із наведеного нижче.

Вибач, але я просто не в змозі грати. Ми можемо спробувати іншим разом?

Мені неприємно це говорити, але сьогодні в мене нічого не виходить. Чи можу я просто допомогти тобі закінчити?

   Ви завжди можете повторити спробу пізніше або, якщо ви вирішили, що секс по телефону не для вас, спробувати щось інше. Деякі люди віддають перевагу FaceTime або Skype для цифрового сексу. Ви можете обмежитись секстингом або навіть написати сексуальний лист від руки. Можливо, ви дивитеся порно одночасно із партнером, але без звукового супроводу. Здорово спробувати щось нове, але ніколи не потрібно робити те, чого не хочеться.

   Останнє, що можна сказати про секс по телефону з вашим чоловіком, - це те, що ви не обмежені використанням тільки вашого телефону. Skype, FaceTime, Viber, Zoom Google Meet та всі інші програми для голосових дзвінків та VOIP-телефонії – чудові альтернативи.

   Ви також можете використовувати зображення. Ваш голос повинен бути зіркою шоу, але ви можете надіслати кілька фотографій, можливо, в роздягненому вигляді або навіть щось більш ризиковане, щоб заохотити вашого чоловіка. Навчіться робити сексуальне Selfie.

   У вік високошвидкісної відеозйомки ви можете бути весь час під прицілом камери. Спробуйте секс по FaceTime або за допомогою будь-якої іншої програми, якій ви надаєте перевагу.

   Немає такої техніки сексу по телефону, яку ви повинні спробувати. Вся справа в експериментах, пошуку того, що вам подобається, та спільних дослідженнях з вашим партнером. Тільки таким чином вам вдасться урізноманітнити ваше сексуальне життя, вносячи до нього свіжі та яскраві нотки.

А ви коли-небудь практикували секс по телефону? Можливо, у вас є свої секрети, фантазії або сценарії, які діють безпомилково? Ділимося своїм досвідом, щоб інші пари змогли також насолодитися цим чуттєвим та гарячим способом близькості (нехай і на відстані)!


";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Дмитрий
08.09.2023 09:51:46
Очень интересно теперь мне нужна девушка
Анонім
06.10.2021 20:57:38
Дуже цікаво і захопливо
Алина
05.10.2021 15:36:57
Обалденно написано! Я в восторге! Теперь мне срочно нужен парень)))
Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання