Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Ерогенні зони чоловіків

2(3).jpgЯкщо ви хочете, щоб сексуальні відносини були максимально повноцінними і приносять неперевершені задоволення, то потрібно вивчити чоловічу фізіологію, дізнатися розташування чоловічих ерогенних зон, а не тільки навчаться техніці сексу, розшукуючи нові пози. Чоловіча природа так влаштована, що ласкаві дотики, що виражають любов, необхідні їм більше, ніж словесні виливи. Замість багаторазових «я тебе люблю» краще обійняти його, поцілувати чи погладити, тільки в такому разі інтимне життя буде барвистим, трепетним та приємним для обох партнерів.

Багато хто схильний думати, що всі ерогенні зони чоловіків - це пеніс і мошонка, але як би не так. Звичайно, у жінок ерогенних зон набагато більше і весь час змінюється їхнє місце розташування, але й чоловіки мають дуже багато таких точок, стимуляція яких збуджує і дає відчуття блаженства. Знайшовши ерогенні зони у чоловіка, ви наповните свої стосунки новими, чудовими емоціями, про які ніхто з вас не пошкодує.

1(3).jpgПеред початком інтимних прелюдій створіть комфортну атмосферу, одягніть красиву сексуальну білизну, адже не дарма кажуть, що чоловіки люблять очима і можна сміливо приступати до стимулювання ерогенних зон. Відкрити нові горизонти відчуттів можуть не лише дотику, а ще й слух, запах, скористайтеся аромамаслами, говоріть пошепки і на вушко, створюючи інтимну загадковість. Такі дії оцінить кожен чоловік і подарує незабутні та чуттєві відчуття. Після ніжних поцілунків можна перейти до ніжних дотиків, також можна використовувати покусування, але слід пам'ятати, що чоловіки мають досить ніжні місця, до яких потрібно ставитися обережно і ласкаво.

В процесі інтимної близькості можна злегка покусувати ділянку під нижньою губою чоловіка, ця область має дуже багато нервових рецепторів, які постійно збуджуватимуть чоловіка і надають незвичайних відчуттів. Шия – дуже чутлива зона, ніжні погладжування та поцілунки забезпечать неймовірне тремтіння по всьому тілу. Так званий «шов» між яєчками забезпечить потужне та насичене стимулювання, візьміть його яєчка і намацайте цю «стежку» пальцем іншої руки та почніть повільно рухати пальцями, згодом прискорюючись. Ще є дуже чутлива вуздечка, яка знаходиться на внутрішній стороні пеніса, це такий маленький вузлик тканини, який неймовірно чутливий до дотиків. Чоловіки дуже люблять і просто тануть на очах, при масажі рук і ніг – такі дії викликають у них відчуття спокою та затишку. Погладжуючими рухами пройдіться по області між лопаток і яка трішки вище куприка, від таких ласок чоловік буде абсолютно розслабленим.

Крім всіх цих чутливих точок, незаперечними ерогенними зонами є потилиця, вуха та шия, особливо ближче до спини, соски та сідниці, а також вушні раковини – ніжні поцілунки та шепіт шалено заводять чоловіків. Запам'ятайте, дорогі жінки, чоловік дуже збуджує відчуття, що його жінка відчуває неймовірне задоволення пестити його. Для того щоб секс приносив неймовірне задоволення, необхідно відходити від буденності та вносити різноманітність у своє інтимне життя.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання