Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Ерогенні зони у жінок. Де знаходяться ці таємничі «кнопочки»?

1(4).jpg Причиною нудного та одноманітного сексу може бути недостатнє сексуальне збудження жінки, але це можна виправити, якщо приділити особливу увагу стимуляціям ерогенних зон. Якщо навчитися правильно впливати на жінку, знайти ці спеціальні точки, то секс наповниться неймовірною чуттєвістю і принесе вищий ступінь задоволення. Ерогенні зони - це частини тіла, при дії яких викликається сексуальне збудження, такі точки передбачені природою і їх потрібно якимось особливим чином знайти і розбурхати, організм збуджується і стає готовим до сексуального акту. У жінок таких точок набагато більше, ніж у чоловіків, але відшукати і правильно простимулювати завдання не з простих. Повноцінний секс для жінки дуже важливий і можливий він, якщо приділити особливу увагу попереднім ласкам, стимулюючи ерогенні зони.

Сексологи визначили два типи ерогенних зон у жінок – первинні та вторинні. До первинних ерогенних зон відносяться клітор, малі губки, піхва і груди, саме ці зони мають величезну кількість нервових закінчень, стимуляція яких приносить безумовне задоволення і неймовірне сексуальне збудження. Вторинні ерогенні зони можуть бути найрізноманітнішими і непередбачуваними, вони здобуваються з часом і дуже індивідуальні у кожної жінки. Чоловікам не варто забувати про те, що кількість ерогенних зон у жінки настільки різноманітна і не має рахунку, що не дозволяє ігнорувати їх і нехтувати ними, впливаючи лише на кілька чутливих точок.

2(4).jpg При пошуках ерогенних точок у своєї жінки, потрібно досліджувати все тіло, в буквальному сенсі. Це можуть бути повіки або віскі, вушка, шия, плічка і так далі, опускаючись до живота і нижче. Ніжні поцілунки, дотики чи навіть покусування – такі дії можуть викликати неперевершене почуття насолоди та збудженості. Не забувайте, що багато хто бояться лоскоту, врахуйте цей факт і постарайтеся не перестаратися. Приділіть увагу зоні пупка і нижче, не поспішайте швидко переходити до стимуляції областей геніталій, адже насолода очікування збуджує сильніше, ніж самі дії. Сідниці – не забувайте і про них, адже для багатьох жінок, сідниці є дуже сильною ерогенною зоною. Уподобання у кожної жінки особливі і краще почати з акуратних ласок, згодом переходячи в більш інтенсивному. Ерогенній зон можуть бути ноги та ступні, але тут вже слід бути дуже обережними, адже у жінки може бути асоціація з чимось брудним і більше викликати огиду, ніж збудження. Як ви вже помітили, ерогенні зони для жінок – це дуже індивідуальне сприйняття, і реакція на стимуляції тієї чи іншої зони може викликати різні реакції. Чоловікові потрібно знайти і визначити їх, а жіноче тіло вам у цьому допоможе і підкаже, потрібно бути дуже уважним, щоб зрозуміти і помітити всі ці підказки.

Навіть після того, як ви знайшли велику частину таких загадкових кнопок, не зупиняйте пошуки, адже жіноче тіло непередбачувано і її ерогенні зони досить примхливі і мінливі.

3(2).jpg Навіть після того, як ви знайшли велику частину таких загадкових кнопок, не зупиняйте пошуки, адже жіноче тіло непередбачувано і її ерогенні зони досить примхливі і мінливі. Ерогенні зони можуть змінювати сприйняття стимуляцій і навіть зовсім провалля, після будь-яких значущих подій у житті жінки – це можуть бути пологи, місячні, вагітність, годування груддю або навіть клімакс. Зміни ерогенних зон може статися навіть при зміні партнера, задоволення які були з одним чоловіком можуть не збуджувати її вже за участю іншого чоловіка, можливо навіть відраза від впливу іншого чоловіка на ті чи інші кнопочки. Абсолютно доведено той факт, що чутливість жіночих ерогенних зон повністю залежить від її психологічного стану. Якщо ж жінка роздратована або втомлена, або її напружує навколишня атмосфера, то як би чоловік не намагався і не стимулював її, нічого не вийде ... Жінка не зможе отримати повноцінного збудження, а тим більше задоволення.

Дорогі чоловіки, будьте гранично уважними до настрою своєї коханої, дбайте про атмосферу, шукайте нові ерогенні зони своєї жінки, задовольняйте та насолоду вам буде забезпечено.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання