Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Життя без сексу. Які наслідки утримання від сексу?

1(2) (1).jpg У нашому житті стриманість від сексу зустрічається досить часто. Наприклад, звичайна сімейна сварка може перетворитися на тривалу сексуальну війну, поки хтось із пари не поступиться і не знайде компромісу. А може хтось із партнерів вирішить кинути всю свою увагу та енергію в роботу – і ось уже постіль заростає щільною павутиною… Але до яких наслідків і ускладнень може призвести сексуальна помірність?

Помірність - річ досить небезпечна, у чоловіків небезпека проявляється в плані фізичного здоров'я, у жінок - психічного. Саме в жінок дуже поширена так звана «добровільна» відмова від статевої близькості, наприклад, якщо постійного партнера немає, а «з ким потрапило» вступати в інтимне ставлення не дуже й хочеться. У чоловіків така проблема, як добровільна помірність, зустрічається рідше, тому що вирішують вони її простіше – якщо у чоловіка немає коханої та бажаної жінки, то він іде шукає нелюбу та задовольняє свої потреби. Але у сильної статі зустрічається частіше «вимушена» помірність, наприклад, під час несення служби в армії.

2(2).jpg Численні дослідження довели, що тривала утримання від сексу, жінка переносить дуже важко і можуть виникнути серйозні проблеми. Справа в тому, що у жінок все замішано на психології - сексуальна насолода, розрядка оргазмом - все це потрібно для нормального психологічного функціонування, якщо цього немає, то жінка стає запальним, у неї змінюється характер, вона стає дратівливою. Для жінки сексуальний контакт – це не просто статевий акт, це символ довірчих стосунків один до одного. Коли такого відношення немає, жінка сприймає світ крізь призму принципів, схематично стає дуже критичною, жорсткою і схильною засуджувати всіх і все. Але все це можна уникнути, навіть якщо, як і раніше, немає статевого партнера - замініть секс мастурбацією. У нашому магазині величезна кількість вібраторів та фалоімітаторів, які здатні повною мірою задовольнити кожну жінку. Весь товар сертифікований та виконаний лише з якісних матеріалів, а реалістичність усіх інтим-іграшок знаходиться на найвищому рівні!

Крім психологічних розладів внаслідок тривалої помірності страждає ще й статева функція, і це вже стосується як чоловіків, так і жінок. Для чоловіка помірність може стати початком втрати повноцінної, стійкої ерекції, можуть виникнути проблеми з сім'явипорскуванням. Ступінь складності таких проблем залежить і від віку чоловіка. Якщо чоловікові 20-25 років, і він має сильний темперамент, то йому буде дуже складно перенести навіть 2 тижні без сексу, але в цьому випадку помірність ніяк не позначиться на його сексуальній функції. У віці від 30 до 35 років помірність протягом кількох місяців призведе до передчасного сім'явипорскування та погіршення ерекції, але є добрі шанси за короткий період відновити звичний сексуальний ритм, якщо помірність припиниться. Якщо чоловік досяг 40 років, то швидше за все для нормального функціонування буде потрібно лікування у сексопатолога. У віці від 50 років, 2-3 місячна помірність може призвести до повного припинення ерекції та можливості ведення сексуального життя назавжди.

Жінку утримання в кілька місяців стразу призводить до посиленого бажання, а через деякий час бажання зникає повністю. Після припинення помірності та відновлення сексуального життя, жінка може відчувати болючі та неприємні відчуття, оскільки під час помірності, піхва почала виробляти меншу кількість мастила та збудження вже не таке стрімке, як було раніше. Також можуть виникнути проблеми з досягненням оргазму, на відновлення якого доведеться витратити кілька місяців.

Як же бути, що робити і як?

Перше, що потрібно зробити, це поговорити з партнером і попросити його продовжити попередні ласки, на що може йти вдвічі більше часу, ніж до помірності. Якщо при нормальному ритмі сексуального життя жінці вистачало і 15 хвилин, то після помірності необхідно близько 30 хвилин, щоб пробудити «ерогенні зони, що заснули».

3(1).jpg Якщо ж виводити зі стану помірності потрібно чоловіка, то жінці доведеться докласти чимало зусиль і дотримуватися кількох рекомендацій. Оскільки чим довше був період сексуального утримання, тим складніше буде чоловікові. Це може виявлятися в страху, чи все буде так добре в ліжку, як раніше? Ви повинні бути максимально тактовними, виключити всі можливі глузування та закиди щодо його неспроможності, тому що все це призведе до дуже серйозних інтимних проблем. Навіть якщо у чоловіка не вийшло, підтримайте його, скажіть, що він цінний для вас як людина, а не як сексуальний партнер, що ви все подолаєте разом, і наступного разу успіхи будуть набагато кращими.

Помірність справді дуже небезпечна штука, яка може нашкодити здоров'ю, але не варто думати, що цілими днями потрібно те й робити, що займатися сексом щоб було міцне здоров'я. Всім відомо, що заняття регулярним сексом – це гарна профілактика простатиту для чоловіків та гінекологічних захворювань для жінок. У кожної людини частота інтимної близькості залежить від темпераменту та психологічних особливостей, деяким достатньо 2-3 статевих актів на тиждень, іншим же 5-6 разів буде мало. Не потрібно змушувати себе бігти в ліжко, якщо немає особливого бажання, думаючи про те, що таким чином ви позбавите себе можливих захворювань. Не потрібно робити секс «обов'язковим обрядом», перш за все, вести статеве життя потрібно так часто, як вам цього хочеться. Здоров'я вам та сексуального довголіття!

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання