Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як досягати ОРГАЗМУ щоразу - для жінок

Как достигать ОРГАЗМА каждый раз - для женщин

   Немає нічого прекраснішого, ніж оргазм. Саме тому і створено цей посібник з оргазму, тому що кожна дівчина повинна навчитися відчувати інтенсивний оргазм, чи то кліторальний чи вагінальний оргазм – два види оргазму, які доставляють жінкам шалену насолоду. І не має значення, одна ви або з вашим чоловіком. Давайте почнемо...

    У цій статті ви дізнаєтесь, як навчитися отримувати сильний оргазм. Так що якщо ви зараз зазнаєте труднощів з його досягненням наодинці або зі своїм чоловіком, то вона покаже вам, як досягти кульмінації і почати отримувати набагато більше задоволення від свого тіла.

Ваша анатомія

   На ілюстраціях нижче показані всі основні частини анатомії, на які необхідно звертати увагу під час сексу та мастурбації. Зверніть особливу увагу на найчутливіші зони: клітор, точка G і точка A. Саме ці три області принесуть вам найбільше задоволення.


  Переконайтеся, що ви ретельно досліджуєте себе під час мастурбації, оскільки деякі жінки обожнюють стимулювати інші області, такі як статеві губи або навіть навколо ануса.


Як легко довести себе до оргазму

    Здобуття оргазму - це головне, що потрібно вміти робити з собою, дозволяючи собі розслаблятися. Спочатку робити це на самоті буде набагато простіше, ніж із чоловіком. Тому краще забути про нього доти, доки ви не зможете надійно мастурбувати до оргазму самостійно. Як тільки ви зможете легко доводити себе до оргазму самостійно, підключайте свого чоловіка.

  Повільне наростання - Не можна квапити оргазм. Я рекомендую при навчанні оргазму повільно (дуже повільно) доводити себе до нього. Думайте про це як прелюдія. Почніть із довгого прийняття душу або ванни. Обов'язково помийтеся скрізь, щоб ви відчували себе свіжою та чистою. Витріть насухо і, коли будете готові, лягайте в ліжко, а потім вимкніть світло.

    Головне, перш ніж почати, переконатися, що ви почуваєтеся збуджено, сексуально та комфортно. Так що якщо ви почуваєтеся сексуальніше в нижній білизні, то надягніть її. Якщо мішкувата піжама - це ваш коник, то надягніть її. Але якщо ви почуваєтеся набагато сексуальніше і вільніше, коли ви повністю оголені, тоді не одягайте нічого. Пам'ятайте, що оргазм залежить тільки від вас, тому робіть те, що приносить вам задоволення.

    Власне, оргазм – спочатку приділіть деякий час ласкам свого тіла руками. Намагайтеся зосередитися на тих місцях, які найкраще стимулювати. Потім, коли ви готові перевести задоволення на новий рівень, опустіть руку (руки) до піхви. Прямо над піхвою знаходиться клітор, який є найчутливішим місцем на зовнішній стороні піхви, тісно пов'язаний із збудженням і є ключовою частиною вашого задоволення. На дотик це маленький, чутливий "вузлик" шкіри, який легше знайти, коли ви збуджені.

Секс не завжди стимулює клітор, особливо якщо ваш клітор менший або знаходиться далі від піхви. Але принаймні одне дослідження передбачає, що вивчення клітора може допомогти жінці легше досягти оргазму під час мастурбації. Тому, як тільки ви дізнаєтесь, як легко досягти оргазму під час мастурбації, це може стати простіше і під час сексу.

Я раджу більшості жінок зосередитися на цій галузі, коли вони тільки починають з'ясовувати, як досягти оргазму, приділяючи при цьому деяку увагу статевим губам, які є складками шкіри по обидва боки від піхви із зовнішнього боку. Коли ви стимулюєте свій клітор, ви виявите, що найбільше задоволення можна отримати, потираючи його з позиції "1 година", якщо уявити, що це годинник. Позиція "одна година" - це верхня ліва частина клітора, тому її найліпше стимулювати лівою рукою. Поекспериментуйте з різною силою тиску, щоб зрозуміти, що вам подобається найбільше.

    Потім потрібно просто постійно стимулювати клітор, зосередившись виключно на тих видах руху: терті, натисканні і ласках, які приносять найбільше задоволення. У міру того, як ви це робите, тиск і інтенсивність наростатимуть і наростатимуть до піку, поки ви не досягнете оргазму.

    Якщо ви ніколи раніше не доводили себе до оргазму, то вам доведеться багато експериментувати, щоб зрозуміти, що вам найбільш приємно, а це завжди приємно.

Я не можу досягти оргазму! Будь ласка, допоможіть!!!!

 

З наведеного вище може здатися, що оргазм – це дуже просто. Але для деяких жінок досягти оргазму не так легко. Чи бачите, у досягненні оргазму є значний ментальний компонент.

    Для багатьох жінок можуть існувати психологічні перешкоди чи блоки, які заважають повністю розслабитися та відпустити себе, що робить досягнення кульмінації та оргазму важким, а іноді й неможливим. Подолання цих проблем зробить досягнення оргазму набагато простішим. Ось про які ментальні перешкоди я говорю:

    Стресс - Стрес – це реальна проблема. Звичайно, буде важко збудитися і відчути себе сексуально, коли відчуваєш стрес через роботу, дітей або будь-яку іншу серйозну проблему. Але відсутність фізичного та емоційного задоволення може призвести до того, що наступного дня ви знову відчуватимете стрес – замкнене коло!

    Рішення – Стрес – це природна частина життя, якої ми часто не можемо уникнути. Однак, якщо кожен день вашого життя - це неймовірний стрес, то, можливо, вам потрібно зробити крок назад, переоцінити ситуацію і знайти час для медитації, фізичних вправ або просто "приділити собі час", щоб ви могли розслабитися.

    Крім того, дослідження показали, що заняття сексом знижує рівень стресу наступного дня... а якщо ви менш напружені наступного дня, то з більшою ймовірністю візьметеся до сексу..., а це вже результат, якого ми прагнемо! Таким чином, секс може стати для вас і вашого чоловіка вправою зі зняття стресу, що, у свою чергу, полегшить оргазм.

    Переживання щодо досягнення оргазму - Забавна річ відбувається, коли ви переживаєте, намагаючись досягти оргазму... дослідження показали, що стрес із приводу оргазму взаємопов'язаний із труднощами у досягненні оргазму і відтягує його. Іншими словами, ви можете стати настільки стурбованим і стурбованим тим, чи правильно ви використовуєте техніку досягнення оргазму, що перестанете концентруватися на приємних відчуттях та задоволенні.

Рішення - Хоча це звучить нелогічно, вам потрібно перестати концентруватися на отриманні оргазму щоразу, коли ви мастурбуєте чи займаєтеся сексом. Натомість вам потрібно зосередитися на тому, що приносить найбільше задоволення. Тому експериментуйте з різними техніками та позами, щоб зрозуміти, що вам подобається найбільше. У міру того, як ви це робитимете, ви помітите, що природним чином наближаєтеся до оргазму все ближче і ближче.

    Відчуття скутості - Почуття, що ви повинні "виступити" перед своїм чоловіком або що він спостерігає за вами та оцінює вас під час сексу, може змусити вас затиснутись. Це зрештою значно ускладнює процес розслаблення та оргазму.

    Рішення - поговоріть з вашим чоловіком. Нехай він знає, що вам потрібно, щоб почувати себе комфортно та розслаблено під час сексу. Поговоривши з ним, ви можете навіть виявити, що він відчуває таке саме і стосовно вас.

    Як не дивно, але хлопці часто відчувають таку ж, якщо не більшу скутість під час сексу. Вони турбуються про розмір свого пеніса, збереження ерекції, запобігання передчасній еякуляції, про те, щоб ви отримали задоволення, про те, чи подобається вам їхнє тіло, і багато іншого.

    Часто ви можете виявити, що ваш хлопець так турбується про себе, що навіть не звертає уваги на те, як ви працюєте.

    Впевненість у собі - Якщо ви не почуваєтеся комфортно у своєму тілі, то ви можете почуватися сором'язливо і не у своїй тарілці, що, очевидно, ускладнить відчуття сексуальності.

    Рішення - Дати вам пораду, як полюбити своє тіло, складно, але я можу сказати, що як тільки ви почнете приймати себе такою, якою ви є, ви виявите, що стали менше соромитися себе і помітите що вам стало легше досягти оргазму.

   Сексуальний сором- Якщо в минулому у вас був негативний сексуальний досвід або вас виховували в дусі того, що сексуальні почуття та бажання - це неправильно, то, можливо, ви відчуваєте сексуальний сором. Цей сексуальний сором може діяти як вантаж на душі, заважаючи вам повністю розслабитись та досягти оргазму.

   Рішення - Впоратися з відчуттям сорому можна, свідомо давши собі установку ігнорувати його при перших дзвіночках його виникнення. Однак іноді сексуальний сором лежить набагато глибше, і вам необхідно звернутися до кваліфікованого сексолога, психолога або психотерапевта, щоб він допоміг вам позбутися його.

    Незнання свого тіла - Знання свого тіла, того, на що воно реагує і що йому приємно, життєво важливе для того, щоб навчитися доводити себе до оргазму. Як тільки ви дізнаєтеся, які кнопки потрібно натискати, щоб завестися і запалити себе, ви виявите, що отримати оргазм дуже просто.

    Рішення – експериментуйте. Щоб дізнатися, що найбільше подобається вашому тілу, потрібно експериментувати та пробувати нові речі, щоб побачити, на що реагує ваше тіло. Ви можете виявити, що стимуляція сосків, анальна мастурбація або ніжне погладжування клітора певним чином швидко доводять вас до оргазму.

   Якщо ви зможете подолати перераховані вище ментальні блоки, то досягти оргазму буде набагато простіше. 

Пристрої для досягнення оргазму


Для того, щоб випробувати оргазм, потрібно не тільки використовувати руки. Існує безліч речей, які ви можете використати, щоб покращити свої відчуття. 

Вібратори

Існує безліч різних вібраторів, які вам допоможуть довести себе до оргазму. Якщо вам зараз дуже важко досягти оргазму, використовуючи лише пальці, то варто подумати про використання вібратора. Також було доведено, що користувачі вібраторів мають краще статеве життя, ніж ті, хто ними не користується, тому майте це на увазі, якщо ви роздумуєте про покупку вібратора.

  Фалоімітатори

   Якщо ви обожнюєте проникнення, і воно допомагає вам наблизитися до оргазму, то вам безперечно варто подумати про використання фалоімітатора при спробі довести себе до оргазму. Як і вібратори, вони бувають різних форм і розмірів, тому ви зможете знайти той, який потрапить у всі потрібні точки. 

Фантазії

Фантазія звучить як досить загальна тема, оскільки існує безліч фантазій, які ви можете мати. Якими б вони не були, вам буде набагато легше досягти оргазму, якщо ви їм потуратимете. Так, якщо у вас є актор або відома людина, яку ви обожнюєте, спробуйте подивитися відео за його участю, поки ви мастурбуєте. Ви також можете послухати запис або навіть пісню. Якщо є гарний еротичний твір, який вас заводить, прочитай його.

    У різних людей різні фантазії, і це абсолютно нормально. Спробуйте потішити себе під час мастурбації. Ви побачите, що так довести себе до оргазму набагато легше.

Що тепер?

Ці поради допоможуть вам почати свій шлях до отримання більшої кількості оргазмів поодинці та з чоловіком.

Слідкуйте за нашими статтями – попереду на вас чекає багато нових секретів, які зроблять ваше інтимне життя яскравим і незабутнім!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання