Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Мені терміново потрібна допомога медсестри! - Поради щодо втілення сексуальних фантазій

Мне срочно нужна помощь медсестры! - Советы по воплощению сексуальных фантазий


   У кожної людини є сексуальні фантазії. Це нормальна та здорова частина життя. На жаль, не всім зручно ділитися та втілювати сексуальні фантазії зі своїми партнерами. Це величезна помилка! Дізнавшись про свої сексуальні фантазії та фантазії свого партнера, ви зможете зміцнити ваші стосунки, надати свіжості вашому сексуальному життю і зробити вас ближче один до одного. Ми пропонуємо наступні поради, які допоможуть вам та вашому партнеру втілити ваші сексуальні фантазії у реальність.

Будьте відкриті

   Деяким людям важко бачити далі своєї власної точки зору. Це одна з основних причин, чому деякі фантазії залишаються нереалізованими. Втілюючи сексуальні фантазії зі своїм партнером, краще зберігати неупередженість. Те, що збуджує їх, може здатися вам дивним чи незвичайним, але це не означає, що це є ненормальним. Кожна людина має свої речі, які її збуджують або заводять. Не судіть суворо, коли дізнаєтеся про фантазії свого партнера. Якщо в результаті вони виявляться чимось, що зблизить вас або дозволить випробувати щось нове разом, їх варто спробувати.

Спілкування - це ключ до задоволення

   Відкрите та чесне спілкування є невід'ємною частиною будь-яких близьких відносин, і це особливо вірно при втіленні сексуальних фантазій. Ви повинні чітко пояснити своєму партнеру, чого ви хочете, щоб він міг зробити все можливе, щоб задовольнити вас і навпаки. Аналогічно, якщо є речі, які вам неприємні, ви повинні ясно дати це зрозуміти. Що робить сексуальні фантазії найбільш повними, то це їхнє спільне втілення, і перший крок - це спілкування.


Сексуальні фантазії не обов'язково повинні бути химерними

   Одне з помилкових уявлень про сексуальні фантазії полягає в тому, що вони мають бути складними. Це недалеко від істини, але не завжди. Це може бути щось просте - спробувати нову форму прелюдії. Можливо, цей спосіб прелюдії – те, чого ви завжди хотіли, але ваш партнер про це не знав. Можливо, це щось нове, про що ніхто з вас не думав говорити в спальні. У результаті щось просте може бути таким же новим і захоплюючим, як і щось грандіозне.

Не нехтуйте речами з табуйованою репутацією

  Існує безліч причин, через які деякі сексуальні дії вважаються забороненими, і лише деякі з них мають сенс. Не дозволяйте випадковим обмеженням, які накладаються громадськими нормами, позбавляти вас сексуального задоволення. Якщо ви або ваш партнер цікавитеся кінком, то варто зайнятися цим разом.

  Те саме стосується й інших форм задоволення, які можуть бути названі "дивними", наприклад, температурних ігор. Втілювати сексуальні фантазії – це природно та корисно, щоб ви та ваш партнер відчували нові форми задоволення, які роблять ваше сексуальне життя повноцінним. Немає нічого поганого в тому, щоб прагнути речей, які суб'єктивно вважаються забороненими.

Секс у стилі знаменитостей або фентезі може бути чудовим!

  Деякі люди мріють про секс з певними знаменитостями або персонажами поп-культури. Це легко зрозуміти. Хто не хотів би отримати удар від могутнього Тора чи загрузнути в мережах Чорної Вдови? Можливо, ваш партнер захоплюється відеоіграми і мріє зайнятися коханням із нічним ельфом із World of Warcraft. Варто з'ясувати, чим захоплюється ваш партнер, і дати йому зрозуміти, хто є присутнім у ваших сексуальних мріях. Чи то знаменитість, персонаж поп-культури, неслухняна школярка, поліцейський чи медсестра, спільне втілення фантазій у спальні – чудовий спосіб випробувати нові види задоволення.

Чому сексуальні фантазії - це здорово

  Існує безліч причин, з яких ви і ваш партнер повинні реалізовувати свої сексуальні фантазії. Деякі з них були згадані вище, але якщо вам потрібна шпаргалка, щоб нагадати вам і вашому партнеру, чому їх втілення таке важливе, просто запам'ятайте наступні причини:

·                   Випробування нового сексуального збудження та задоволення

·                   Задоволення цікавості щодо різних сексуальних задоволень

·                   Задоволення нереалізованих потреб

·                   Втеча від реальності

·                   Втілення бажання, яке дехто вважає табуйованим

·                   Стати більш сексуально впевненим та розкутим зі своїм партнером

·               Переконатися, що заняття в спальні не стануть нудними та повторюваними.

До речі, на нашому сайті є все для задоволення будь-яких потреб у сексуальних фантазіях


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання