Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Як знайти горезвісну точку G і чи існує вона?

до.jpg Жіноча збудливість - штука загадкова - ще вчора вона заводилася від поцілунків грудей, сьогодні - від поцілунків у стегна, а завтра - її збудять поцілунки в шию. Чутливість жінки змінюється так само, як і настрій, а залежить цей від фаз у циклі, але є одна знаменита зона, яка ніколи не підведе – це точка G, якщо вона, звісно, існує.

Більшість жіночої статі отримують оргазм тільки кліторальний, але хочеться і приборкати вагінальний. Не знайдеться людини, яка ніколи не чула б про знамениту та загадкову точку G, яка, швидше за все, розташована у піхві. Ходить чутка, що якщо знайти цю саму точку, то вона приведе Вас до такого шаленого оргазму, щодо якого кліторальний здасться лише маленькою розминкою, але не все так просто, як хотілося б. Було б дуже просто, якби жіноче збудження включалося і вимикалося однією кнопкою, цією самою точкою G, будь-який чоловік давно знайшов би її, тому що кожному чоловікові хочеться виглядати в очах своєї жінки Богом Любові. Ось тільки знайти таку кнопку може далеко не кожен ... У чому ж проблема? Чи не там ведуться пошуки чи точка в деяких панянок барахлити?

Впервые о точке G было упомянуто немецким гинекологом JKBO0eAAGNI.jpgЕрнстом Графенбергом, у другій половині XX століття, дійшов такого висновку, коли виявив невелику, але дуже чутливу ділянку плоті, на верхній стінці піхви, приблизно в 4-6 см від «входу». У стані спокою точка G веде себе досить скромно і ніяк не проявляє себе, але при збудженні вона може збільшитися до значних розмірів і дати себе знати потужним оргазмом. За яких саме обставин Ернст Графенберг вивчив точку G не відомо, але після цього відкриття, на превеликий жаль, суспільство про точку G швидко забуло… Лише через 30 років цю тему згадали і виявили до неї інтерес із новими дослідженнями. У ході нових досліджень було висунуто думку, що клітини точки G чітко нагадують клітини чоловічої простати і мають таку ж чутливість.

У постійних суперечках, різні вчені підтверджували наявність точки G, то спростовували її існування, висловлюючи думку, що точка G ніщо інше, як «гінекологічне НЛО», існування якого ніхто не може довести. І до цього дня існують бурхливі дискусії з цього приводу.

Сучасні сексологи висунули ідеальне припущення - точка G є у кожної жінки, ось тільки в якійсь частині вона в сплячому стані. Чутливість ерогенних зон у кожного різна і залежить від багатьох факторів. Наприклад, в дитинстві ласки грудей могли не збуджувати, а в зрілому віці кожна секунда рівносильна насолоді. Хтось може відчути оргазм при шийному масажі або поцілунках на мочках вух. Так само і з точкою G - вона знаходиться так, де Ви хочете її відчути.

Щоб можна було знайти цю саму точку G шукайте її разом з партнером, експериментуйте з позами та ласками. Ляжте на спину і дозвольте чоловікові проникнути пальцем у піхву та ніжними торканнями вивчити Вас зсередини. Чи не вийшло, не знайшлася? Не впадайте у відчай, можливо вона знаходиться трошки вище або нижче, правіше або лівіше - таке буває. Силу впливів на точку G регулюйте разом, погладжуйте, натискайте, стискайте, але робіть це дуже ніжно, подушечками пальців. Може з'явиться почуття, схоже на позиву до сечовипускання, і якщо це та сама точка G, то за кілька секунд Ви відчуєте дуже сильне задоволення і це буде перемога!

после.jpg Пам'ятайте: точка G - це не пульт, яким можна запросто включити або вимкнути бажання у жінки. Точка G може відгукнутися лише після тривалих ласк, коли жінка буде збуджена, тому Вам потрібна тривала прелюдія перед переходом до диво-точки. А взагалі тіло жінки – це абсолютна ерогенна зона і якщо дуже захотіти, то таких точок можна знайти дуже багато, навіть на п'ятах. Не обмежуйтесь і не зациклюйтеся лише на стимулюванні геніталій. Дайте волю фантазіям, отримуйте задоволення один від одного. Позбудьтеся комплексів, адже ніщо не порушить чоловіка так, як жіноча відвертість і впевненість у своїх діях.

Переключити на AMP


Проголосувало 0. Середня оцінка 0 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання