Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Тантричний оргазм проти нормального оргазму: Що краще?

Тантрический оргазм против обычного оргазма: Что лучше?

Тантричні оргазми

  Хоча жоден оргазм не кращий за інший, тантричні оргазми, як правило, більш великі і тривають довше, тоді як звичайні оргазми мають пік, а потім швидку розрядку.

Що таке тантричний оргазм?

    Тантричний оргазм - це оргазмічний стан блаженства, який може тривати набагато довше, ніж кульмінація. Тантричний сексуальний досвід – це некваплива, медитативна, розширена практика насолоди, де метою є не оргазм (хоча це бонус), а сама чуттєва подорож. Під час тантричного задоволення людина зосереджується на відчуттях тіла та русі сексуальної енергії по всьому тілу, щоб випробувати стан духовного просвітлення, трансформації, близькості, зв'язку та зцілення (включаючи передчасну еякуляцію, еректильну дисфункцію та аноргазмію). Йдеться не так про виконання, як про задоволення, а також про глибокий інтимний зв'язок.

   Це може бути зв'язок і близькість із самим собою, з партнером, з божественним або з найуніверсальнішою енергією, що створюється. У стані тантричного оргазму тривалість кожного оргазму збільшується, і людина може відчувати кілька оргазмів поспіль, подібно до хвиль. При цьому для чоловіків метою є оргазм без еякуляції.

   Більшість із нас добре знайомі зі звичайним оргазмом, оскільки це найбільш типовий вид оргазму, який відчуває більшість із нас. При звичайному оргазмі задоволення зосереджене в області геніталій (пеніс або клітор) і закінчується швидкою, інтенсивною та приємною кульмінацією, що складається з 8-10 скорочень м'язів тазу з інтервалом приблизно 1 секунду.

   "Оргазм зазвичай - але не завжди - виникає в результаті ритмічної стимуляції частин тіла з високою концентрацією сенсорних рецепторів (Komisaruk & Whipple, 2011)... Хоча дії, що викликають оргазм, зазвичай зосереджені на геніталіях, оргазм іноді досягається шляхом стимуляції інших частин тіла, а іноді навіть за допомогою однієї тільки думки. - Адам Сафрон, магістр наук.

Стадії звичайного та тантричного оргазму

  Мастерс і Джонсон, знамениті дослідники сексу 60-х років, описали 4 стадії оргазму. До них відносяться:

 • Збудження

 • Плато

 • Оргазм

 • Резолюція

  Ось діаграма, що ілюструє фази класичного одноразового оргазму (звичайний оргазм) і множинного або тривалого оргазму (тантричний оргазм).


  Як ви можете бачити, при "регулярному" оргазмі фаза збудження поступово наростає з плином часу при стимуляції, піднімається до плато і потім досягає кульмінації. Відразу після оргазму збудження швидко знижується, особливо у чоловіків.

1.    Фаза збудження

   Під час фази збудження у власників вульви збільшується вагінальний лубрикант, а у власників пеніса виникає ерекція.

2.    Фаза плато

  Під час фази плато піхва наливається кров'ю, а з деяких пенісів може виділятися прекома - прозора, в'язка рідина. Люди також відчувають збільшення частоти серцевих скорочень та дихання.

3.    Фаза оргазму

   Тут ми досягаємо точки неповернення, зазвичай кульмінація триває 8-10 секунд.

4.    Фаза роздільної здатності

   У фазі дозволу організм розслаблюється і відчуває падіння кров'яного тиску, дихання сповільнюється, і більшість людей відчувають бажання перевернутися і заснути або обійнятися.

   Таким чином, регулярний оргазм схожий на сходження на гору, де ви насолоджуєтеся вершиною протягом короткого часу, а потім зриваєтеся вниз з іншого боку.

Розширений тантричний оргазм всього тіла

   Прийнято вважати, що тільки володарки вульви можуть відчувати оргазм всім тілом. Але й власники пеніса теж можуть, якщо навчаться відокремлювати оргазм від еякуляції – це два різні процеси, хоча за відчуттями вони схожі.

   При НЕО (нееякуляторному оргазмі) оргазм циркулює по всьому тілу, а не еякулює через пеніс. Між оргазмами немає рефрактерного часу. Таким чином, чоловіки чи власники статевого члена можуть стати мультиоргазмічними. Власниці вульви можуть відчувати еякуляцію під час множинних та тривалих оргазмів, оскільки рефрактерна фаза набагато коротша, і вони здатні довше утримувати збудження.

  Повномасштабний тривалий оргазм - це не обов'язково один тривалий оргазм, хоча деякі можуть почуватися саме так, але серія піків зі швидкими паузами між ними, як показано на малюнку (множинний та тривалий оргазм).

Як випробувати тантричний оргазм

  Якщо ви хочете випробувати тантричний оргазм за допомогою мастурбації, пам'ятайте, що цей вид практики (а так, це практика і вимагає практики) - це не спринт до фінішу, а скоріше серія технік, які вимагають часу для вивчення в неквапливому темпі.

Зосередьтеся на диханні:

Коли ви концентруєтеся на диханні під час сексу чи мастурбації, це дозволяє вам уповільнити чи прискорити різні фази оргазму. Швидке "вогняне" дихання стимулює і може викликати більш швидке наростання збудження, тоді як уповільнення дихання може продовжити збудження, що призводить до тривалішого оргазму. Для власників статевого члена це означає, що ви можете продовжити збудження без еякуляції, що чудово, якщо ви страждаєте на передчасну еякуляцію. Для жінок, яким важко досягти оргазму, швидкий вогняний вдих може допомогти посилити збудження до оргазму.

Гойдання стегон:

Під час самозадоволення похитуйте стегнами, лежачи на спині, стискаючи м'язи та відпускаючи їх у регулярному ритмі. Продовжуйте концентруватись на диханні при кожному стисканні. Це створить сексуальну енергію та допоможе циркулювати її по всьому тілу.

Приємні дотики:

Під час цієї практики не концентруйте лише на геніталіях. Стимулюючи клітор, робіть масаж вульви і точки g, щоб стимулювати різні зони. Додайте масаж грудей та легкі дотики до себе по всій поверхні. Це стосується і власників пеніса. Масажуйте яйця, промежину, анус та інші чутливі ділянки шкіри.

Візуалізуйте енергію:

Уявіть, як сексуальна енергія піднімається від статевих органів і рухається вгору передньою частиною тіла, проходячи через чакри, а потім повертається вниз по спині (хребту) по мікрокосмічній орбіті. Це також допомагає циркулювати сексуальній енергії для більшого задоволення та оргазму.

Ласки та окантовка:

При "окантовці" ви дражните своє тіло задоволенням до самого оргазму, а потім відступаєте (припиняєте або призупиняєтесь), зменшуючи стимуляцію і роблячи довгі глибокі вдихи. Коли ви дозволите своєму збудженню трохи вгамуватись, ви можете пестити себе в інших областях протягом 30 секунд - хвилини, а потім знову посилити стимуляцію та збудження, використовуючи вищеописану техніку. Потім зробіть паузу і знову зменшіть стимуляцію, а потім відновіть інтенсивнішу стимуляцію. Продовжуйте це, поки можете терпіти, знову і знову. Коли ви нарешті перейдете через край, ви відчуєте набагато потужніший і триваліший оргазм. Власники статевого члена можуть відчувати, що ерекція то слабшає, то знову твердне, що цілком природно і заважає оргазму.

NEO: Нееякуляторні тантричні оргазми:

   У тантричному сексі NEO - це оргазм без еякуляції для власників статевого члена. Це можна випробувати, практикуючи мікрокосмічну орбіту - техніку, популярну завдяки Мантак Чіа у книзі "Мультиоргазмічний чоловік".

   "Практикуючи утримання сперми, ви можете навчитися переміщати сексуальну, оргазмічну енергію по тілу, щоб відчувати оргазм без еякуляції. Ця техніка допоможе вам трансмутувати бажання еякулювати в приплив оргазмічної енергії в усьому тілі."- тантричний педагог.

Тантричні оргазми долини:

   Якщо пікові оргазми - це регулярні оргазми або оргазми "напруги та звільнення", то долинні оргазми протилежні і відбуваються, коли ви сповільнюєтеся і розслаблюєтеся. "Замість того, щоб напружуватися і концентруватися на геніталіях, ми пом'якшуємо тіло навколо збудження". Це дозволяє задоволенню та відчуттям поширитися по всьому тілу, а не лише локалізуватися в галузі геніталій, що, у свою чергу, може призвести до більш "розширеного" оргазмічного досвіду. Цей тип розслаблення або "розм'якшення" тіла можна проводити в будь-який час, а не лише під час сексу чи самозадоволення, що дозволяє досягти оргазмічного стану буття без початку та кінця. Замість того, щоб жити "десенсибілізованим" життям, ми заново налаштовуємо тіло, щоб відчувати оргазмічні стани в будь-який час або навіть постійно. Наскільки це незвичайно та дивно?

Відключення звуку:

Видаючи звуки під час сексуальної насолоди (стогін, сильне дихання та видихи "ах-дихання"), ви направляєте сексуальну енергію вгору по тілу, щоб відкрити горлову чакру (яка енергетично пов'язана з вульвою, піхвою та тазовим дном), тим самим циркулюючи енергію та допомагаючи продовжити оргазм, і навіть випробувати кілька оргазмів. Використання звуків нижчого тону спрямовує енергію вниз по тілу до геніталій, а використання звуків вищого тону переміщує енергію до горла.

Зробіть це знову:

Як тільки ви досягли оргазму (у власників пеніса це не включає еякуляцію), знову сядьте на коня і прокотіться на ньому ще раз. Іншими словами, зробіть невелику паузу, а потім знову почніть самостимуляцію, проходячи всі описані вище кроки. Це має призвести до хвилі за хвилею множинних оргазмів, з різними піками і долинами, які можуть тривати від 1 до 5 хвилин, або навіть годину й більше. Чим більше ви практикуєте, тим більше ви зможете продовжити оргазм у часі та випробувати більш повний, розширений та множинний оргазм.

Які відчуття при тантричному оргазмі?

   Кожна людина відчуває оргазм по-своєму, і окремі люди відчувають різні оргазми в різний час.

   Енні Спринкл описала різні типи розширеного оргазму, включаючи звичайний оргазм типу "напруга і розрядка", який локалізується на тілі, наприклад, кліторальний, пенісний, сосковий, мікрооргазми (чхальний, клітинний, мурашки по шкірі, що також схожі на оргазми, оргазми точки g і шийки матки, дихальні та енергетичні оргазми, комбіновані оргазми або комплексні оргазми (кліторальний та точки g), і, нарешті, мегагазм, який вона описує як "вулкан або цунамі всіх оргазмів", який є "інтенсивним переживання тіла... який триває тривалий час". "

  Інші люди описують тантричний оргазм як духовний, що відчувається як хвилі задоволення, що проходять через тіло, поколювання у всьому тілі, особливо в кінцівках (пальці рук і ніг), скорочення в тілі, особливо в геніталіях, ритмічні та добровільні рухи, енергія, що спрямовується вгору від геніталій, щоб вирватися з коронної чакри, зняття напруги, викид гормонів та нейрохімічних речовин (дофамін, норадреналін, окситоцин та вазопресин), відчуття "кайфу", оргазмічні аури, а також зорові та слухові галюцинації, втрата контролю, змінені стани свідомості, трансові стани, екстаз, розширення свідомості/тіла/духу, зв'язок з Джерелом, вивільнення емоцій (сміх, хіхікання, плач), відчуття, що ви знаходитесь у розширеному просторі та чисте блаженство!

Які переваги тантричного оргазму?

   Чому людина хоче випробувати тантричний оргазм? Найочевидніша причина – це більше задоволення і сильніші, триваліші оргазми.

   Але є й інші переваги:

 • Змінені стани свідомості, розширення свідомості та відчуття кайфу.

 • Тривалі періоди оргазмічних станів.

 • Зв'язок із духом, джерелом, природою, космосом та Всесвітом.

 • Велика близькість із коханим чи із самим собою.

 • Поліпшення відносин із партнером.

 • Велика любов до себе та усвідомлення/прийняття свого тіла.

 • Менше стресу, зниження тривожності, більше розслаблення, менша схильність до емоцій, кращий сон, боротьба з депресією.

 • Посилення кровотоку для підтримки здоров'я статевих органів і тіла, покращення здоров'я серцево-судинної системи та роботи серця.

 • Підвищення рівня гормонів доброго самопочуття та природних знеболювальних речовин, таких як допамін та серотонін, для зменшення головних болів, менструальних спазмів, ломоти та хронічних болів у спині.

 • Щастя, спокій, гарне самопочуття.

 • Сприяє концентрації, творчості та більшій активності мозку, покращує психічне здоров'я.

 • Найкраще здоров'я: Мастурбація покращує роботу імунної системи, збільшуючи кількість тестостерону в організмі, щоб допомогти потоку гормону DHEA, який, як повідомляється, допомагає зменшити ознаки старіння, зменшує симптоми менопаузи, зменшує ожиріння, може допомогти зменшити ризик остеопорозу у літніх жінок, збільшуючи кісткову масу, та підвищує імунітет.


Хто з вас практикував тантричні оргазми? Як швидко вам вдалося засвоїти цю науку? Ділимося досвідом, щоб усі пари змогли перевести своє сексуальне життя в русло більш тривалої та чуттєвої насолоди!


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання