Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Топ-10 сексуальних фантазій чоловіків

Топ-10 сексуальных фантазий мужчин a:2:{s:4:"TEXT";s:20666:"

    Хоча сексуальні фантазії чоловіків залишаються унікальним аспектом індивідуальності і тому можуть сильно відрізнятися у різних людей, короткий огляд тисяч сайтів у "дикому павутинні" дасть вам досить точне уявлення про те, які речі складають найпоширеніші сексуальні чоловічі фантазії.

Читайте також: Мені терміново потрібна допомога медсестри! - Поради щодо втілення сексуальних фантазій

    Самопереважання порносайтів, орієнтованих на чоловіків, а також відео, журналів і стрип-клубів, доступних сьогодні, дає першу підказку про внутрішню роботу сексуальної психіки гетеро-чоловіків. Секс-працівники, включаючи ескорт, також можуть поділитися деяким розумінням того, чого хочуть багато чоловіків, коли йдеться про сексуальні фантазії. Без сумніву, найпоширеніші чоловічі сексуальні захоплення незалежно від фактичного змісту потрапляють під рубрику "різноманітність".

    Ці різноманітні фантазії відносяться до таких категорій, як секс з кількома партнерами та відсутність моногамії, новизна та пригоди, табу та заборонені фантазії, влада та контроль, а також романтичні зустрічі.

   Ось 10 кращих сексуальних фантазій сильної статі згідно з нашим дослідженням.


Секс утрьох

   Подвійне задоволення, подвійні веселощі, мати двох коханок одночасно завжди краще, ніж одну! Секс утрьох, що відбувається зазвичай між одним чоловіком і двома жінками, особливо за участю лесбійського сексу, коли партнерки кохаються одна з одною і з ним - завжди був головною фантазією для багатьох чоловіків. Чоловіків зачаровує ідея зайнятися сексом більш ніж з однією жінкою одночасно. 

  Можливо, думка про те, що дві жінки змагаються за нього, змушує його відчувати себе більш бажаним. У той же час це просто візуальне задоволення від спільного сексу двох жінок - секс утрьох завжди дуже збуджує. Якою б не була причина бажання, секс утрьох потрапляє під рамки узгодженої немоногамії (або відкритих стосунків).

Феляція

   Для багатьох чоловіків сосання пеніса є найвищою фантазією (в одному дослідженні 88% чоловіків назвали феляцію головною фантазією).  Чоловіки часто зациклюються на частинах тіла, коли фантазують, і вид власного члена в чиємусь сексуальному ротику завжди принесе задоволення. Тому якщо ви хочете виконати одну з головних фантазій більшості хлопців, зробіть йому приємне. До того ж, сперма має велику поживну цінність і корисна для вас, то чому б і ні!

Читайте також: Ваш партнер буде в захваті - Техніки орального сексу, які призведуть до вибухового оргазму

Читайте також: 27 секретних порад з мінету, які змусять вашого чоловіка вибухнути від оргазму!

Заборонений секс

   Бути спійманим під час сексу, почуття хвилюючої небезпеки - це таємна фантазія для багатьох людей, не тільки для чоловіків.  У забороненості сексу, коли хтось може просто увійти до вас, є щось надзвичайно сексуальне. Ось чому секс на вулиці – це так захоплююче, або у громадському місці, наприклад, у кінотеатрі, ліфті, туалеті чи церкві (так, можливо!). Але насправді бути спійманим, особливо поліцією, не так вже й прикольно, тому будьте обережні, коли намагаєтеся реалізувати цю сексуальну фантазію.


Секс із повіями

   Повії (в країні фантазій) - це погані дівчатка, які зроблять все, що захоче хлопець, при цьому дуже майстерно.  Крім того, існує ідея, що заплативши за це ви можете реалізувати будь-яку свою фантазію. Хоча в реальності це може бути не зовсім так, найчастіше постійна партнерка (чи подруга, дружина або коханка) також можуть зробити ваш секс дуже яскравим. Просто треба вміти говорити про свої бажання, віддавати та отримувати любов та пристрасть.

Читайте також: 5 ПРОСТИХ НАВИЧОК СЕКСУ, ЯКІ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖНИЙ

Хотвайфінг

  Хотвайфінг - так називають заміжню жінку, яка займається сексом з іншими хлопцями. І все це відбувається з дозволу та на очах чоловіка, щоб реалізувати загальну фантазію пари. 

  Наскільки б дивним це не здавалося, часто сценарій з гарячою дружиною - це ідея чоловіка, і він потім заохочує свою дружину взяти в ньому участь. Хоч і доведено, що більшість чоловіків моторошно ревнували б, бачачи свою дружину з іншим чоловіком, для багатьох чоловіків це є збуджуючим фактором. Чому?

    По-перше, це вуайєризм – спостерігати за тим, як інші люди займаються сексом. По-друге, його заводить сам факт, що він "володіє" цією сексуальною жінкою (типу трофейної дружини), про яку мріють інші чоловіки, що підвищує його власне его та підтверджує статус "гарячого хлопця".

 Анальний секс

   Такий секс завжди був під табу, але багато хлопців фантазують про содомію як анальний пасивний або активний партнер.  Погодьтеся, багато фантазії засновані на тих речах, які в суспільстві є забороненими та вульгарними. Свого часу анальний секс був не лише забороненим, а й незаконним (і досі заборонено у 13 штатах!), тому одна думка про те, щоб зробити щось непристойне, може бути дуже збуджуючою. Крім того, у хлопців у цій зоні є чудова точка P – передміхурова залоза, що робить задоволення від анального сексу оргазмічним.

Авторитарні жінки

  До владних жінок входять стервозні леді-боси, домінатрікс, вчительки, черниці, медсестри, материнські образи і злі королеви. У цих фантазіях домінування жінки становило понад 50% чоловічих бажань в одному дослідженні. Будь то просто контроль у спальні та сексуальна ініціативність вашої коханої, або повноцінний сценарій домінування/підпорядкування з жорстокою домінанткою з батогами та ланцюгами, зрештою, вся краса цієї фантазії полягає в контролі. 

    Адже саме в цьому і полягає сенс відмови від контролю чи зміни ролей, коли чоловік розслаблюється і дозволяє партнерці сексуально домінувати над ним для різноманітності.

Рогоносець

   Рогоносець, як і "гаряча дружина", - це коли чоловік збуджується від того, що його дружина займається сексом з іншими партнерами. На відміну від hotwifing, при "рогоносці" чоловік у цьому сценарії часто почувається нижче іншого чоловіка-коханця, і йому може навіть подобатися бути приниженим і покірним під час або після досвіду рогоносця. 

   Чому чоловікові це подобається? Деякі чоловіки вважають себе неповноцінними коханцями (страждають передчасною еякуляцією, мають маленький пеніс або еректильну дисфункцію і т.д.) і хочуть, щоб сексуальні потреби їхньої дружини задовольняв молодший і мужній жеребець (або бик). 

   Психологічно це бажання може розглядатися як фетиш, схожий з мазохізмом, коли чоловік еротизує свій страх перед невірністю, щоб уникнути болю від своєї неадекватності. Ідея стосунків рогоносця майже завжди походить від чоловіка і згодом може перетворитися на нав'язливу ідею, якщо її не реалізувати.


Домінування та підпорядкування

   Фантазії про сексуальне рабство (домінування та підпорядкування) дуже популярні серед чоловіків та жінок. Вони включають зв'язування і безпорадність, домінування або покірність, коли бажаючий підкоритися потурає будь-якій вашій забаганки. Знову ж таки, ці сценарії пов'язані з контролем чи відмовою від контролю, що може бути страшенно сексуально. Погодьтеся, це непогано збуджує, коли у вас є власний "секс-раб", який робитиме все, що ви забажаєте. Звичайно, ключовим моментом тут є бажання (і згода).

Гомосексуальні зустрічі

   І знову, ця фантазія заснована на заборонених бажаннях.  Суспільство часто більш прихильно ставиться до одностатевих контактів з жінками, тоді як наш незрозумілий страх гомофобії сприймає сексуальні контакти між чоловіками як гріховні та небезпечні.

  До речі, за даними одного дослідження, гомосексуальні та бісексуальні фантазії досить популярні серед чоловіків-натуралів.

Висновок

   За словами Ненсі Фрайдей, автора багатьох книг про секс, багато сексуальних фантазій (і у чоловіків, і у жінок)  обертаються навколо понять підпорядкування та домінування, тобто своєрідної передачі контролю. При цьому вже сьогодні багато сексуальних технік стають широко визнаними як форми сексуальної гри, а не як психологічні відхилення. Адже коли всі ці дії практикуються безпечно, здорово і між дорослими людьми за взаємною згодою, то цілком закономірно більшість вважає їх просто іншою формою сексуального самовираження.

    Звичайно, у всіх чоловіків (і жінок) є свої сексуальні фантазії. Ось тільки багато чого так і залишається приватним і розігрується тільки в уяві. Однак багато чоловіків втілюють свої сексуальні фантазії зі своїми партнерками, або під час сексуальних зустрічей, або навіть з ескортом чи професійною домінатрікс. Сексуальні фантазії нормальні і навіть здорові, і здебільшого, якщо вони не "завдають біль" комусь іншому (або собі), це абсолютно нормально.

   Так, цю тему можна обговорювати нескінченно. Адже скільки чоловіків, стільки і фантазій. І навіть якщо вони в чомусь схожі, все одно всі об'єкти бажання чи заборонені дії для кожного матимуть свої неповторні родзинки-відмінності. То чому б не розповісти про них іншим? Давайте разом доповнимо цю статистику найпотаємнішим, поділившись у коментарях своїми фантазіями)


";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання