Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

12 секретів гарячого сексу

12 секретов обжигающе горячего секса a:2:{s:4:"TEXT";s:19300:" 

  Мета і сенс сексу інтригували і розбурхували нас протягом століть. Різні суспільства боролися із силою сексу чи " справлялися " з нею величезною кількістю способів. Далекосхідні культури розглядали секс як містичний ритуал задля досягнення єднання з Богом. З іншого боку, занепаду Римської імперії передували сексуальна деградація та деморалізація – повний відрив від духовності. Деякі близькосхідні та вікторіанські британські та американські традиції ховали секс у комірчині під незліченною кількістю непотрібного одягу. Багато древньо африканських звичаїв сприймали секс як ритуал переходу в доросле життя, шлюбний обряд. Деякі суспільства обходять його стороною, деякі розглядають його як "проблему" і передають її наступному поколінню, а деякі впиваються його красою та екстазом.  

Що таке секс?

     Секс - це дорогоцінний дар тому, хто гідний його отримати. Наші сексуальні дари так само цінні, як і будь-яка інша частина нас самих, яку ми цінуємо. Вибір відповідного сексуального партнера та отримання від нього дару - це таке ж важливе рішення, як і вибір всього, чому ви надаєте великого значення. Секс має безліч чудових якостей, які тільки ми вчимося цінувати його.
У нашу епоху "натуральних інгредієнтів" секс - це природний "кайф", можливо, навіть найкращий із природних стимуляторів. Він може зарядити нас енергією та змусити нас почуватися творчішими після нього. Секс - це прекрасна форма самовираження, нескінченно артистична. Ми не часто замислюємося про це, але секс - це вияв впевненості у собі та любові до себе.
І секс може зцілювати. Секс може відновити витривалість, а не виснажити її. Він може звільнити нас від емоційних ран, які були поховані глибоко в тканинах нашого тіла, подібно до досвіду "Рольфінгу", тільки секс не примусовий. (Рольфінг став популярним близько 20 років тому як терапія масажу глибоких тканин. Він вивільняє хворобливі емоції, які застрягли в м'язах і викликали їхню скутість).
     У сексу так багато форм вираження. Він гарний та еротичний. Він ніжний і наполегливий. Він розслаблює та заряджає енергією. Але найголовніше, це унікальний зв'язок з усім життям - духовним, ментальним, емоційним, фізичним. Секс - це справді божественна насолода.
Чим секс не є?  
    Не менш важливо при визначенні сексу відсіяти те, що не входить до репертуару його образів. Оскільки "секс продається" на ринку та в рекламі, яка щодня бомбардує нас, ми схильні плутати секс із багатьма речами, якими він не є. І ми також схильні плутати секс із його неосвіченими визначеннями минулого, які захищали нас від його прихованих задоволень.
    Насамперед секс не є гріхом. Він не увійшов до 10 заповідей, тому все має бути гаразд! Крім того, як може щось, що створює нове життя, бути образою Бога, адже життя дане Богом.
Секс також не є брудним; це не те, чого треба соромитись, як прокази. І він не шкідливий для здоров'я, якщо використати належні засоби захисту.
    Секс не змусить вас засліпнути або збожеволіти. Насправді, сексуальне життя може покращити ваше здоров'я, а не забрати його.
    Секс не є збоченням чи неприродним. Заняття любов'ю між дорослими людьми за взаємною згодою - це їхня особиста справа, і поки вони нікому не завдають шкоди, вони не порушують законів природи.
    Сексом не можна зловживати як зброєю. Відмова від сексу, щоб покарати партнера, - це ознака поганого спілкування і гніву, що накопичився, і він не дає влади тому, хто відмовляє. З іншого боку, сексуальний примус іншої людини – це ознака неадекватності, а не влади чи реальної сили.
   Секс не є здоровою залежністю. Сексуальна залежність або компульсія - це втеча від кохання. Секс - це також не спорт; це не просто форма фізичних вправ. Так, це певна функція тіла, але багато задоволення досягаються не за рахунок відчуттів, що відчуваються тією чи іншою частиною тіла. Крім того, використання сексу як безособової вправи зрештою не приносить задоволення ні в сексуальному, ні в емоційному плані.
   Секс - це не просто статевий акт або оральне злягання; як відомо, "подорож так само важлива, як і місце призначення". Секс - це не кохання, але його часто плутають із коханням. Скільки разів ви чули, як хтось жартома каже: "У мене хтивість!". Це не так смішно, як хотілося б жартувати. Чи боїться така людина зробити наступний крок і закохатися? Зобов'язання роблять секс глибшим, але секс заради нього самого - це не вічне кохання.

12 кроків до чудового сексу

 • Фліртуйте


      Флірт – це мистецтво, яке надає сексуальної впевненості. Це може бути ледь вловимий погляд або цілеспрямований дотик, але мета флірту – закласти основу для романтики та створити сексуальне передчуття.

 • Цілуйтеся

   Зробіть поцілунки ритуалом, принаймні, двічі на день по 12 секунд вранці та ввечері, і цілуйте свого коханого пристрасно.

 • Спілкуйтесь

   Коли спілкування прекрасне, то і секс прекрасний. Не нехтуйте тим, щоб розповісти своєму партнерові про все, що ви любите в ньому. Висловлюйте свою вдячність один одному фізично, інтелектуально та емоційно. Обміняйтесь списком побажань з речей та дій, які, на вашу думку, можуть посилити ваші сексуальні відчуття.

Читайте також: ЗНАЙДИ СВОЇ СЛОВА: 5 КРАЩИХ СЦЕНАРІЇВ ПОГОВОРИТИ ПРО СЕКС

 •   Стимулюйте всі 5 почуттів

  Якщо ви не використовуєте хоча б одне з п'яти почуттів під час занять коханням, ви втрачаєте 20% задоволення. Перед заняттям любов'ю знайдіть час, щоб приготувати щось, що сприяє розвитку кожного з ваших почуттів: 
       - здивуйте свої смакові рецептори медом; 
      створіть у кімнаті романтичну атмосферу при світлі свічок; 
       увімкніть музику, яка налаштує вас і вашого партнера на любовний лад; 
       використовуйте різні лосьйони та масла для повільного та чуттєвого масажу вашого коханця; 
і, нарешті, було доведено, що нюх є основою сексуального тяжіння. Ви можете використовувати улюблений аромат свого коханого або прикрасити кімнату ароматичними свічками, пахощами чи квітами.

 • Не забувайте про ерогенні зони

  Кращий спосіб знайти ерогенні зони свого партнера - це пестити і цілувати його з голови до ніг, рухаючись лише на півсантиметра за раз. Не залишайте жодної зони поза увагою. Попросіть партнера оцінити свої ерогенні зони за шкалою задоволення від 1 до 10. Потім поміняйтеся місцями.

Читайте також: Топ-7 ерогенних зон для неї та для нього

 •   Синхронне дихання


   Коли ви сексуально збуджені, ваше дихання частішає. Відчуйте дихання самого життя, адже синхронне дихання – це справді почуття єднання. Коли одна людина вдихає, інша видихає. Така "медитація" може підготувати пару до майбутньої сексуальної подорожі.

 •   Використовуйте еротику

   Будь-яка форма еротики, включаючи відео, літературу або журнали, може мати терапевтичний вплив для пар, які бажають дізнатися більше про секс. Незалежно від того, чи подобаються вам бравурні історії з "Коханця леді Чаттерлі" або еротика з "Плейбою", обмін фантазіями може надати сили вашому любовному життю або оживити стосунки, додавши їм гостроти та пікантності.

 

 • Оральні задоволення


   Спочатку ми поговоримо про феляцію, смоктання чоловічого пеніса, і більшість чоловіків погодяться, що, як засіб для досягнення або відновлення ерекції, вона не має собі рівних.

Читайте також: 27 секретних порад з мінету, які змусять вашого чоловіка вибухнути від оргазму!

   У свою чергу, кунілінгус, мистецтво цілувати клітор і вульву (видиму зовнішню частину піхви) жінки, є одним із самих ефективних способів довести жінку до кульмінації.

 • Сексуальні іграшки

    Вам не потрібно виходити за межі свого будинку, щоб мати широкий вибір іграшок. Звичайні предмети домашнього вжитку можуть стати чудовою заміною. Якщо ви зав'яжете партнеру очі шарфом і проведете ложкою для макаронів по його волоссю, це може бути дуже чуттєвим дотиком. 
    З іншого боку, сучасний ринок (і наш сайт у тому числі!) пропонує величезний асортимент секс-іграшок, які гарантовано виведуть ваш секс на новий рівень задоволення та допоможуть втілити усі фантазії.

 • Виявіть її точку G

  Факт, що 78% жінок не досліджують внутрішню частину свого тіла, однак точка G (мені подобається називати її точкою Богині), розташована приблизно 2 дюймів всередині отвору піхви, може викликати більш тривалий, глибокий і потужний оргазм, ніж кліторальний.

 • Відкрийте для себе його точку Н

    У чоловіків теж є "гаряча точка", хоча я волію називати її "точкою героя" - це передміхурова залоза. Деякі чоловіки кажуть, що їхня точка "Н" знаходиться всередині ануса, і її можна ефективно стимулювати, якщо партнерка вводить палець в анус рухом "іди сюди".

 • Урізноманітнюйте секс

  Не займайтеся любов'ю завжди в одній і тій же позі, в тому самому місці, в один і той же час, тому що це передбачувано. Займайтеся коханням стоячи, пліч-о-пліч, жінка зверху, в місіонерській позі або в позі собачки. Робіть це у ванній, на обідньому столі, над кухонною раковиною, на сушильній машині або на сходовому майданчику.

Читайте також: НУДНИЙ СЕКС? МОЖЕ, ПОРА ВІДМОВИТИСЯ ВІД СЦЕНАРІЮ

А що для Вас означає секс? І які у Вас секрети гарячої близькості? Ділимося досвідом і вчимося отримувати максимум чуттєвого задоволення, роблячи своє сексальне життя незабутнім, божественним та яскравим!


";s:4:"TYPE";s:4:"HTML";}
Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 3.67 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання