Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Секрети вічного кохання та успішних відносин

Секреты вечной любви и успешных отношений

 

    Любов - це бажання віддавати, а вічне кохання - це 100% віддача з кожного боку. Кохання – це гнучкість. Пари, що досягли вічного кохання, не ховають один одного в вежі зі слонової кістки доти, доки не настане зручний момент бути разом. Я знаю одну сумну пару, яка кохалася лише о 4 годині дня в неділю, тому що це підходило під графік одного з подружжя. Як ви вважаєте, вони залишилися разом?

       Зрештою, один почав загравати з іншими, поки не виявилося, що невірність зруйнувала їхній шлюб. Коли дві людини пов'язані вічною любов'ю, вони досить дбають одна про одну, щоб враховувати потреби один одного і трохи поступатися. Перефразовуючи відому алегорію, можна сказати, що дерева, які можуть схилитися під подихом сильного вітру, переживуть будь-яку бурю.

 Чим не є кохання?

      Кохання не підносять на блюдечку з блакитною облямівкою. Воно не є автоматичним. Якби це було так, це було б не кохання. Сама природа любові така, що ми в неї вростаємо. Кохання має високу цінність, бо це інвестиція.

     Любов не можна приймати як належне. Занадто багато пар перестають намагатися, коли вони вже завоювали один одного; це найкращий час для того, щоб продовжити залицяння новими способами. Кохання – це дорогоцінний дар, який ми заробляємо, а все, що ми заробляємо, дороге нам. Ви не приймаєте нову машину як належне; ні, ви підтримуєте її у справному стані доти, доки вона працює. Ваше вічне кохання потребує такого ж догляду, якщо ви не хочете його втратити.

    Кохання – це не швидкоплинний момент. Це не те, що можна знайти в один день і втратити наступного. Ми так прагнемо любові через її довговічність і здатність рости, якщо її підживлювати.

 Інгредієнти вічного кохання

    Як хороший суп, кохання складається з багатьох інгредієнтів, які правильно поєднуються між собою. Жоден окремий елемент не може служити всім блюдом. І важко знайти хороший для всіх рецепт супу, чи не так? Для нього потрібні спеціальні спеції і, можливо, незвичайний інгредієнт або два, наприклад, корінь лотоса або екзотичні гриби. Навіть у звичайному картопляному супі є морква, цибуля, часник, сіль та інші приправи – вже на ваш смак.

    Погляньмо на інгредієнти нашого супу з любовним зіллям. Якби ви звернулися до чаклуна, щоб він допоміг вам знайти вічне кохання, він би точно використав такі компоненти:

  • Дружба

 Якщо ви не можете покластися на людину, яку любите, значить, вона недостойна вашої любові. А якщо ваш партнер не може розраховувати на вас, то ви не перебуваєте у вічному коханні. Дружба означає, що ви можете сказати своєму партнеру все, що завгодно, тому що у вас є ця невимушеність "найкращих друзів". Найкращі друзі ніколи не користуються один одним; вони допомагають одне одному.

Будь-яке хороше партнерство включає ту ж любов, яку ви відчуваєте до кращого друга.

  • Довіра

  Мені подобається стара - і перевірена - аксіома, яка звучить так: "Людям, які не вміють довіряти, не варто вірити".

  Недовірливі люди часто бувають брехливими. Я виявив, що це надійний інструмент вимірювання довіри. Але моє правило – давати людям обкладинку сумніву, доки вони не доведуть протилежне. Ви не можете бути по-справжньому пов'язані з тим, хто не довіряє. Те тепле, приємне почуття, яке ми відчуваємо, коли довіряємо один одному, - це більше за вічне кохання. Душевний спокій у відносинах життєво важливий для їхньої міцності. А довіру ми заробляємо з часом, поступово.

  • Повага

  Як і довіра, на повагу теж треба заслужити. Воно не приходить автоматично, хоча паростки його можуть з'явитися на початку ваших відносин. Від того, чи зможе воно вирости та розцвісти, залежатиме глибина ваших стосунків. Згодом повага може ослабнути, і це одна з найпоширеніших причин припинення стосунків. Ви також повинні поважати себе, перш ніж хтось інший почне поважати вас.

  • Пристрасть

  Так, це всепоглинаюче почуття чистого бажання, ейфоричне, переважне, відволікаюче, прекрасне, яке ми називаємо пристрастю, може бути спонтанним, а може виникати і поступово. Пристрасть або зростає, або розсіюється. Пристрасть зростає, коли ви можете бути розкутими. І ви руйнуєте будь-які бар'єри, спілкуючись один з одним. Пристрасть згасає, коли ви відчуваєте образу, злість чи зневагу до свого партнера. І знову, це та область, якою не можна нехтувати або приймати як належне у стосунках. Підтримуйте її, постійно вигадуючи нові та цікаві заняття.

Читайте:  5 ПРОСТИХ НАВИЧОК СЕКСУ, ЯКІ ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖНИЙ

  • Спілкування

  Ви не можете відчувати себе в безпеці у відносинах без спілкування. Ви повинні розуміти, як до вас ставляться, і ви зобов'язані сказати те саме своєму партнерові. Розуміння одне одного є передумовою для щастя в усіх галузях. Спілкування - це як чарівна спеція, яка розкриває смак решти інгредієнтів. 

  Це стосується й сексу! Дайте своєму партнеру зрозуміти, що можна говорити про фантазії та дослідити їх. Хороше спілкування може вивільнити сильну сексуальну енергію між вами та вашим партнером. А при хорошому спілкуванні ви можете розслабитися та говорити про що завгодно. Це не тільки зміцнює ваші партнерські стосунки, а й знімає стрес від повсякденного життя.

Читайте: Мені терміново потрібна допомога медсестри! - Поради щодо втілення сексуальних фантазій


  • Кохання

  Сила кохання сприяє взаєморозумінню. Кохання зцілює. Воно може вилікувати вас, і воно може зцілити вашого партнера. І тоді ви разом як нова сущність, вільна, щоб відчути сьогодення та майбутнє у всіх його можливостях, не стиснута ранами минулих стосунків. Давайте докладніше розглянемо три сфери кохання.

  1. Кохання до себе

  Любов до себе - це не марнославство; марнославство може бути недоліком любові до себе або помилкою щодо себе по відношенню до інших. Духовний автор Діпак Чопра так говорить про любов до себе та самоцінності: "Ви дізнаєтеся, що повністю випробували любов, коли перетворитеся на любов". Ви стаєте коханням, спочатку полюбивши себе.

  Ми часто не розуміємо, що немає причин не любити себе. Зрештою, немає значення, що вам говорили в дитинстві інші. Ви можете опрацювати своє минуле та відпустити його, а можете триматися за нього. Але на смертному одрі важливим є те, наскільки сильно ви любили себе та інших.

  Проблеми нелюбові себе пояснюють злочинність, нещастя, бідність. Ніхто не повинен бути позбавлений власного кохання. Насамперед, ви самі собі найкращий друг і опора. Ви нічого не зможете зробити без власного кохання та підтримки.

  Варто серйозно ставитись до своїх потреб. Робіть собі особливі речі, які ви, можливо, відкладали на початок відносин. Купуйте собі цукерки або спеціальні ласощі. Щодня приймайте ванну з піною, ходіть на пляж, беріть напрокат класичні фільми чи ходіть на масаж. Дізнайтеся і те, як себе побалувати. Будь-яке кохання, яке ви випробуєте після цього, буде тільки сильніше. Ви повинні любити і піклуватися про себе настільки, щоб почати лікувати свої власні рани.

  Тоді гідний партнер допоможе пробудити у вас більше вашого власного кохання, тільки для вас.

      2. Любити свого партнера

Коли ви інвестували в себе і те, щоб більше любити себе, у вас є те, що ви можете привнести у відносини. Кохати свого партнера постійно. Вічна любов означає продовження демонстрації своєї прихильності та відданості з першого дня до кінця часів. Покажіть одне одному, що кохання - це сенс життя. 

Один молодик, студент коледжу на ім'я Боб, сказав своїй дівчині Ганні: "Ти ж знаєш, що я тебе люблю, не треба про це говорити". Навпаки, ви і ваш партнер повинні говорити один одному досить часто про те, як ви дорогі один одному. Бобу знадобилося кілька місяців, щоб зрозуміти, що кохання треба висловлювати: говорити, показувати, діяти. Один із найкращих способів висловити своє кохання – це робити емоційні та вдячні компліменти.


        3. Кохати один одного

  Вічна любов – це стосунки віддачі. І двоє тих, хто дає, повинні бути також і двома приймаючими. 

  Якщо в союз вступають два "беруть", вони тільки тягнути один одного вниз і терзатимуть один одного. 

  І союз "бере/віддає" теж не буде довговічним. Він може працювати якийсь час, але врешті-решт той, хто дає, вичерпається і буде обурюватися тим, що його чи її потреби не задовольняються. 

  Але двоє тих, хто дає, вступаючи у відносини, матимуть єднання. Вони знають баланс між віддачею та отриманням. Візьміть таку просту річ як комплімент. Компліменти життєво важливі у стосунках. Коли ваш партнер дивиться на вас і каже: "Я хочу тебе так само сильно, як у день нашої зустрічі", це може змінити ваш день на краще.

  І дарувати компліменти потрібно постійно. Наприклад, дарувати один одному дрібнички без особливого приводу може бути не менш важливим, ніж щедро обдаровувати свого партнера на свята, ювілеї або дні народження. Люди люблять, коли їх дивують, особливо дрібницями, які так багато означають.

  Одна моя подруга збирає незвичайне каміння для саду, а деякі люди вирощують квіти. Їй подобається, коли чоловік приносить додому кристал або мінерал для її колекції, особливо якщо він витратив час на те, щоб дізнатися про нього щось нове. Найголовніше – віддавати свій час один одному, адже така увага має безцінну вартість. Час, відведений нам на цій планеті, є дуже цінним.

  І коли цей час мине і ми будемо готові перейти в інший вимір, ми думатимемо саме про ті спогади, які ми залишили тут, на землі. Ніколи не пізно почати створювати більше любовних спогадів із тими людьми, які нам найдорожчі. Наприкінці свого життя ви не будете думати про свій банківський рахунок, ціни на ринку або конкуренцію в бізнесі. Але ви захочете зберегти близькі стосунки та спогади про них.

  А що для вас означає любов? Так цікаво і пізнавально часом почути зовсім неординарні, а часом навпаки банальні описи цього почуття. Тим більше цікаво розуміти, що за кожним словом та емоцією криється своя історія кохання – найкрасивіша, бажана та неповторна. Тож давайте ділитися цими спостереженнями та висновками, підказуючи один одному нові кути сприйняття цього великого неземного почуття!Переключити на AMP


Проголосувало 2. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Виктория
29.09.2021 00:10:30
Срочно залучайте мужскую аудиторию! Статья такая «чистая, добрая и романтичная
Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання