Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

Вправи для пеніса для витривалості та твердішої ерекції

Упражнения для пениса для выносливости и более твердой эрекции

  Чоловіки страждають від багатьох видів проблем зі статевим членом, включаючи еректильну дисфункцію та передчасну еякуляцію. Але є вправи для пеніса, які можуть допомогти! Крім того, важливо також дізнатися про власну сексуальну анатомію та збудження чоловіка!

  Вправи для статевого члена, звані також "джелкінг" (або "секс-тренування"), мають дуже багато переваг для сексуального здоров'я та фізичного здоров'я, включаючи підвищення сексуальної витривалості, посилення ерекції, поліпшення оргазму, вироблення сперми та тестостерону, не кажучи вже про можливість збільшити довжину та обхват пеніса.

   Однак важливо пам'ятати, що розмір не дорівнює продуктивності, так що майте це на увазі.

Що таке джелкінг?

   Джелкінг - це розтягування статевого члена, яке допомагає зробити його товстышим. Він включає масаж тканин пеніса, розтягування шкіри для створення "мікророзривів", які після загоєння виглядають налитими. Він також допомагає у вирішенні всіх перерахованих вище проблем, тому відмінно підходить для здоров'я пеніса.

Чи працює джелкінг для збільшення пеніса?

   Існує кілька досліджень, які були проведені з цього приводу (бо розмір пеніса, очевидно, є важливою проблемою). Одні кажуть, що так, використання тягових пристроїв на пенісі може збільшити розмір пеніса до дюйма (це якщо носити їх 9 годин на день протягом 3 місяців... звучить кумедно!) і може бути порівняно з хірургією. У той час як інші дослідження показали, що ці пристрої не є ефективними для збільшення розміру пеніса, і багато хто не виявив значних результатів.

   Насправді, джелкінг може бути шкідливий, якщо робити його неправильно. Тому будьте обережні, щоб не бути надто агресивними і не пошкодити свій пеніс при виконанні цих вправ. Але якщо все робити правильно, це може принести багато користі.

Як робити джелкінг

   Почніть з того, що, стоячи зі зручно розставленими ногами перед дзеркалом, обережно потягніть за зайву шкіру біля пеніса в стані спокою, щоб розтягнути пенільні зв'язки та тканини. Це особливо ефективно після теплого душу чи ванни.

Вправи для пеніса: Сексуальна вправа 1

   Злегка помасажуйте і потягніть головку статевого члена, витягаючи її вгору, і затримайтеся на рахунок 10. Повторіть це повільне плавне розтягування і затримайтеся внизу, потім вліво і, нарешті, вправо.


Вправи для пеніса: Сексуальна вправа 2

   Знову, утримуючи головку, відтягніть пеніс від тіла. Потім покладіть великий палець іншої руки на стовбур, біля основи пеніса, і натисніть великим пальцем вниз, одночасно піднімаючи іншу руку. Затримайтеся на 10 рахунків. Повторіть цю вправу вправо і вліво, ставлячи великий палець по черзі по різні боки пеніса, щоб створити легку напругу. Продовжуйте обережно розтягувати – поперемінно вгору, вправо та вліво, але в жодному разі не вниз.

Вправа для пеніса: Сексуальна вправа 3

  Тримаючи пеніс трохи міцніше, притисніть шкіру назад до тіла, розташувавши обидва великі пальці, торкаючись, над стовбуром пеніса, а решта пальців під ним для підтримки. Слідкуйте за тим, щоб не порушити кровообіг у пенісі, тому не тисніть надто сильно. Затримайтеся на 10 секунд, розслабтеся і повторіть. Ви повинні підтримувати безперервний рух пеніса. Цю вправу можна виконувати й у напіверекції.

Вправи для пеніса: Вправа 4

   Покладіть одну руку на основу пеніса, а іншу - на головку. Потім обережно розтягніть пеніс в обох напрямках: від тіла рукою на головці та до тіла рукою біля основи пеніса. Затримайтеся на 10 секунд і повторіть знову.

   Здоров'я та вправи для пеніса так само важливі, як і для будь-якої іншої частини тіла, тому проявляйте ніжну турботу, на яку ви заслуговуєте, ставлячись до своїх статевих органах так, ніби ви шалено закохані в них, і регулярно займайтеся сексом. Але не чекайте негайних результатів, тому що при будь-якій вправі організму потрібен час для адаптації, тому отримуйте задоволення від мастурбації та регулярних занять сексом, так як і те, й інше корисне для вашого здоров'я.


Поради з безпеки!

  Будь ласка, будьте обережні при виконанні цих вправ, тому що ви не хочете нашкодити своєму пенісу і викликати проблеми з еректильною дисфункцією!


Щоб уникнути будь-яких проблем, дотримуйтесь цих порад з безпеки:

  • Завжди використовуйте багато індивідуального лубриканту під час виконання цих вправ для пеніса.

  • Виконуйте вправи на розтяжку тільки у млявому або напіверегованому стані, але в жодному разі не в ерегованому.

  • Ніколи не робіть ці вправи частіше ніж один раз на день. Для більшості людей достатньо трьох разів на тиждень.

  • Якщо у вас виникла болючість чи синці, негайно припиніть виконання вправ, щоб уникнути фізичного перенапруги тканин пеніса. Ви можете зламати пеніс від занадто грубої дії, що вкрай болісно і може мати довгострокові погані наслідки.

  • Як і під час виконання будь-яких вправ, прислухайтеся до свого організму, зверніться за консультацією до лікаря, особливо якщо ви виконуєте ці вправи протягом тривалого часу.


А як ви ставитеся до такої практики? Чи пробували такі вправи і як оцінюєте результати? А ще більше – скажіть свою думку, так чи вже варто морочитися про розмір члена чи краще приділити максимум уваги технікам сексуальної насолоди? Чекаємо на гаряче обговорення!Переключити на AMP


Проголосувало 4. Середня оцінка 3.75 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання