Оплата частинами від ваших банків

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Оплата частинами від ваших банків

ВСЕ СВОЄ ВОЖУ З СОБОЮ - Практичний гід по подорожах із секс-іграшками

ВСЕ СВОЕ ВОЖУ С СОБОЙ - Практичный гид по путешествиям с секс-игрушками


  Пронести секс-іграшки через службу безпеки аеропорту, літак і доставити в пункт призначення може бути складним і небезпечним процесом. Хороша новина полягає в тому, що секс-іграшки стають все більш очікуваними в аеропорту. Нещодавно Управління транспортної безпеки (САБ) теж зізналося, що секс-іграшки їх не дуже турбують.

   Однак до їх обов'язків входить пошук електронних пристроїв, вибухових речовин і потенційної зброї, а секс-іграшки все ще можуть бути прийняті за небезпечні, тому необхідно дотримуватися запобіжних заходів.

   Перше, що вам слід зробити, якщо ви вирушаєте за межі своєї країни, це ознайомитися з поточною політикою САБ. Якщо ви подорожуєте за кордон, знайдіть інформацію про поїздки до конкретної країни. Пам'ятайте, що в деяких місцях заборонено секс-іграшки та/або порнографія. Можливо, навіть варто розглянути альтернативні способи пересування, наприклад, поїзд чи автобус. Наступні поради відносяться до авіаперельотів.

 

Зареєстрований багаж або ручна поклажа

  Якщо ви вирішили взяти з собою іграшки, то в першу чергу вам потрібно вирішити, куди їх упаковати - в ручну поклажу або в зареєстрований багаж. У кожному випадку є свої плюси та мінуси. Ручна поклажа не має ризику загубитися, але вона зазнає більш ретельного контролю з боку громадськості. Зареєстрований багаж не доглядають на очах у всіх, але деякі мандрівники повідомляли, що іграшки були вилучені з їхніх зареєстрованих сумок і більше не бачили їх.

   Коли справа доходить до огляду зареєстрованого багажу, співробітники САБ можуть просто розгубитися; якщо вони не знають, що це за предмет, їм простіше вважати його небезпечним та конфіскувати. Оскільки вас не буде поруч, щоб пояснити їм, що це за предмет, покладіть його в пластиковий пакет із розпізнавальною етикеткою ("фалоімітатор", "вібратор" або навіть просто "секс-іграшка" - щось зрозуміле). Ніколи не кладіть іграшки в сумку, яку не зможуть відкрити співробітники САБ, оскільки вони матимуть право її зламати.

  Якщо ви кладете іграшки в ручну поклажу, пораду з пластиковими пакетами все одно застосуємо - в основному тому, що ви не хочете, щоб співробітники САБ залізли своїми брудними руками у ваші особисті речі, якщо вони все ж таки вирішать дістати їх для огляду. Куди запакувати секс-іграшки залежить від вас. Якщо ви покладете їх поверх, до них буде легше отримати доступ, якщо САБ запитає про них. З іншого боку, якщо ви покладете їх між шарами одягу, це може дати вам трохи часу, щоб порозумітися і попросити обшукати вашу сумку наодинці.

   Не забудьте залишити собі додатковий час в аеропорту, якщо ви пакуєте іграшки в ручну поклажу, на випадок, якщо ваш візит до терміналу безпеки займе більше часу, ніж зазвичай.

 

Деактивуйте!


  Найменше вам хочеться, щоб хтось подумав, що у вашій сумці знаходиться бомба, тому завжди виймайте батарейки з іграшок, що працюють на батарейках. Агент САБ пояснив, що під сканером безпеки вібратори з батареями всередині можуть нагадувати стовбур зарядженого пістолета!

   Багато висококласних вібраторів, що перезаряджаються, оснащені функцією блокування в дорозі. Прочитайте про них в інструкції до вашої іграшки і переконайтеся, що ви їх правильно використовуєте. Якщо ваша іграшка, що перезаряджається, не має функції блокування в дорозі, повністю розрядіть її акумулятор перед поїздкою.

 

Іграшки типу фалоімітатора

   За даними САБ, інвентар довжиною менше 7 дюймів (17,7 см) можна провозити в ручній поклажі. Однак, якщо прилад "схожий на палицю" або може бути прийнятий за зброю, не варто брати його в ручну поклажу. Спробуйте уявити свій фалоімітатор або насадку під сканером безпеки - чи виглядатиме він якось зловісно?

   Оскільки навіть пряжки ременів викликають спрацювання металошукачів на контролі, металевий фалоімітатор або анальна пробка ніяк не пройдуть непоміченими в ручній поклажі. Те саме стосується і джгутів з металевими пряжками, кільцями або кріпленнями. Подумайте про те, щоб упакувати натомість тканинну збрую, а металеві іграшки здайте в зареєстрований багаж.

    Як і будь-який тендітний предмет, запакуйте скляний або керамічний фалоімітатор, ретельно загорнувши його в м'яку тканину.

 

Для транспортування лубриканта

   Лубрикант - це, звичайно ж, рідина, тому при перевезенні її (та інших рідин, наприклад, масажної олії) необхідно дотримуватися спеціальних правил (за обсягом, упаковкою і т.д.).  

   Щоб їх уникнути, здайте свої лубриканти в багаж (але тримайте їх у пакеті із замком-блискавкою, щоб вони не протікали по всьому багажу!)

БДСМ-іграшки

Існують суперечливі повідомлення про реакцію САБ на BDSM-іграшки, такі як обмежувачі, батоги, флоггери, повідці і т.д. ручної поклажі. Оскільки BDSM-іграшки можуть бути ще неправильніше зрозумілі, ніж звичайні секс-іграшки, ми рекомендуємо виявляти обережність. Якщо ваша іграшка може розглядатися як зброя (наручники, щось гостре... загалом багато BDSM-іграшок), здайте її в зареєстрований багаж.

 

Головне - спокій


    Зрештою, найважливіше в подорожі із секс-іграшками – зберігати спокій. Володіння секс-іграшками та бажання брати їх із собою у поїздки – це абсолютно не привід для сорому! Але служба безпеки може попросити вас відкрити сумку, якщо їх щось турбує, або можуть вибрати для вибіркового огляду. Якщо це станеться, не панікуйте. Скажіть агентові просто: "Це моя секс-іграшка". Не танцюйте навколо правди, і точно не вступайте в суперечку. Чим більше ви будете відверті, тим краще ви виглядатимете.

    Найчастіше агент САБ буде здивований вашою відвертістю і відправить вас далі. Цілком можливо, що агент може бути збентежений більше, ніж ви. Мандрівники повідомляли, що працівники САБ хихотіли, посміхалися та вказували на щось на екрані своїм колегам. Якщо службовець утискає або намагається принизити вас, подайте офіційну скаргу до САБ.

    Але загалом, впевненість у собі може змінити світ. Послухайте хлопця, якому довелося мати справу з агентами САБ, які роздмухують з мухи слона, але він справився з цим витончено:

    «Я дивлюся на всіх людей навколо мене і відчуваю, що весь аеропорт – пасажири, квиткові касири, охоронці – прийняли мій бік у цьому питанні принаймні частково, тому що я не хочу, щоб було інакше. Моя відсутність збентеження, відсутність вибачень визначає їхнє ставлення і показує всім, як реагувати. Я почуваюся винятково сильним. Це звільнення від ще одного рівня пристойності, відмова від того, щоб мене вважали поганим за те, що я інший, за те, що я сексуально інший».

    А ще краще згадати слова Ітана Імбодена, відомого в індустрії секс-товарів:

    «Спокійно ставтеся до того, що ці хлопці бачили це все. Якщо працівник САБ похитує головою, коли ви проходите, це може бути просто виразом розчарування, що ви взяли з собою тільки один вібратор, у той час як ви запакували 7 пар взуття.»

Ми хочемо почути ваші історії!

Чи був у вас досвід подорожей із секс-іграшками? Чи стикалися ви з САБ?

Ми хочемо почути все про це! Ділимося коментарями та досвідом нижче)


Переключити на AMP


Проголосувало 3. Середня оцінка 5 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання