Ми працюємо (тільки онлайн, фізичні магазини не працюють) і відправляємо замовлення заради Українського сексу та економіки. Просимо віднестись з розумінням: відправки післяплатою можливі за умови часткової передплати. Слава Україні! 

Секс Шоп Мир Интима
eye

Конфіденційна доставка

clock

Цілодобовий прийом замовлень через сайт

call

Пн.-Пт. з 10 до 20; Сб.-Нд. з 12 до 20 

(0-800) 217-781  
Безкоштовно - по Україні

Згідно із тарифом оператора
ПН.-Пт. с 10 до 20;
Сб.-Вс. с 12 до 20
cart

0 шт.
0 грн.

В корзине:0 товара на 0 грн.

0

Ми працюємо (тільки онлайн, фізичні магазини не працюють) і відправляємо замовлення заради Українського сексу та економіки. Просимо віднестись з розумінням: відправки післяплатою можливі за умови часткової передплати. Слава Україні! 

ОТЖЕ... ВИ ОТРИМАЛИ "НІ". ЩО РОБИТИ?

ИТАК... ВЫ ПОЛУЧИЛИ "НЕТ". ЧТО ДЕЛАТЬ?

Вітаю вас! Я припускаю, що ви тут, тому що хтось недавно сказав вам "ні".

Це могло бути пряме "ні, дякую" або "мені це не цікаво". Це могло бути непрямою відмовою, наприклад, "Вибачте, я зараз зайнятий" або "Я передзвоню вам". Це могло бути грубим та прямим: "На що ти сподівалася?" або "Відчепись від мене!".

 І тепер ви сидите (чи стоїте, чи крокуєте) і думаєте: "Що тепер?". Незалежно від настрою, почути "ні" завжди страшенно неприємно.

Ця стаття для тих, хто щойно почув "ні" від потенційного партнера. Неважливо, чи це була романтична чи сексуальна пропозиція. Не має значення, від кого це виходило - від чоловіка, кращого друга чи незнайомця в Інтернеті. Неважливо, було це грубо чи ввічливо. І неважливо, чи пояснили вони вам причину відмови.

Ситуація є такою. У вас є "ні". Тепер ваше завдання - вирішити, що ви з цим робитимете.

Ви можете подумати: "Чому саме я отримала відмову?"

  Правду кажучи, багато хто переживає подібні ситуації. Когось відкидали через те, що недостатньо привабливий. Іноді це відбувається тому, що люди лякаються натиску і якщо хтось перший (особливо дівчина) пропонує піти на побачення, потенційний партнер спочатку відступає, ніби боячись зарази! Деякі можуть відмовляти красивішим або розкутішим, боячись якось програвати в такій парі...  

   Отже, повернемося до "ні". При відмові існує чотири варіанти реакції:

1. Звинувачувати себе


  Самобічування - це стандартний пакет екстрених заходів - універсальна реакція людини на негаразди. Неважливо, чи втратили ви роботу, чи втратили подругу або отримали трійку на останньому іспиті, - ми відразу починаємо говорити собі, що ми недостатньо хороші.

  Сором (і його молодший родич - страх) особливо поширений, коли ми намагаємося зав'язати знайомство, підчепити або запросити когось на побачення. Існує ідея, що коли справа доходить до сексу, ми маємо бути читачами думок, здатними чарівним чином знати, що потрібно зробити та сказати, щоб завоювати когось. Якщо ви помилитеся – жах! "Ти повинна була знати краще!"

   От тільки ми не читаємо думки. І оскільки всі люди різні, неможливо знати напевно, чого хочуть і чого потребують інші люди. Думаєте, та дівчина із вашого офісу може захотіти зустрічатися з вами? Ви не дізнаєтесь, поки не спитаєте. Вважаєте, що ваш друг у чаті Facebook починає фліртувати? Можливо... але важко інтерпретувати текстове повідомлення, і доки ви не уточните у нього, ви не можете знати напевно.

  Здобуття "ні" не обов'язково означає, що ви зробили щось не так. Часто "ні" відбувається з причин, які абсолютно від нас не залежать. Можливо, об'єкт вашої симпатії вже має партнера. Можливо, він переживає якийсь стрес і не до сексу. Можливо, просто немає потрібної хімії. Такі речі не очевидні, і ми не можемо їх передбачити.

  Якщо ви будете звинувачувати себе щоразу, коли вам відмовляють, то в кінцевому підсумку ви виявитеся психологічно затиснутим, нездатним проявити себе через страх бути відкинутим.

  Це лайновий спосіб життя, і він має згубний вплив на ваше сексуальне життя - люди за версту чують сором і страх! Не будьте тією людиною, яка так себе заганяє, що відлякує інших. Ви (і ваші потенційні майбутні партнери) заслуговуєте на більше.

Читайте: 5 ПРОСТИХ НАВИЧОК СЕКСУ, ЩО ПОВИНЕН ЗНАТИ КОЖНИЙ

2. Звинувачувати іншу людину


      Варіант "випаленої землі"... який гарантовано зіпсує всю ситуацію до чортової матері.

  Іноді, коли ми відчуваємо себе погано через відмову, простіше взяти весь свій негатив і вилити його на іншу людину. Адже це так логічно - накинутися на людину, яка нас образила, так? І якщо ми зможемо переконати себе, що наші почуття – це проблема іншої людини, це означає, що ми зможемо піти, почуваючи себе праведними, а не пригніченими.

   Однак у мене для вас погані новини... наші почуття – це наша власна відповідальність.

   Відмова змушує нас почуватися погано, тому що ми вже відчуваємо себе погано по відношенню до самих себе. Так – мені шкода це говорити, але всі ці лайнові почуття – не вина іншої людини; вони вже ховалися у вашій голові.

   Подумайте про це - якщо хтось зупиниться поряд з вами на світлофорі, коли ви їдете на своєму Mustang, і скаже: "Гей, у тебе безглузда машина", ви ж не почуватиметеся занадто погано? Але якщо незнайомець проходить повз той день, коли у вас на обличчі щойно з'явився величезний прищ, і каже вам, що ви потворні, це вже зовсім інша історія. Інші люди можуть зачепити наші почуття лише в тому випадку, якщо ми вже погано почуваємося.

  Ображатись на когось іншого, тому що ви самі почуваєтеся погано, - це не вирішить проблему. І хоча це може відволікти вас від самобичування, це відповідальність. Коли ми зганяємо свої почуття на інших, ситуація може швидко загостритися... це може закінчитися тим, що вас заблокують, кинуть або (у деяких випадках) заарештують.

   І коли все закінчиться, ви не витягнете з цього досвіду нічого позитивного. Всі ці погані почуття все ще будуть у вашому мозку. Ви повернулися туди, де почали.

3. Вдавати, що цього не було


Якщо ви ігноруєте "ні" і все одно йдете вперед, ви вирушаєте на швидкісному експресі в зону кретинів.

  Іноді ми не хочемо визнавати межі інших людей - це незручно, тому нам здається, що простіше просто зробити вигляд, що ми їх не почули. Але коли ви ігноруєте "ні", ви спричиняєте біль іншій людині. Це стосується як дрібних прохань ("будь ласка, не приходь до мене додому без попереднього дзвінка"), так і великих ("я не хочу займатися з тобою сексом"). Коли ми ставимося до людей так, ніби їхні почуття не мають значення, це їх засмучує... а це означає, що вони з меншою ймовірністю довірятимуть будь-кому в майбутньому. Не дуже добре.

 Якщо ви ігноруєте "ні" і все одно йдете вперед, то ви вирушаєте в зону козлів.

   І ще... люди, які обманюють інших, через деякий час починають відчувати певну тенденцію - ця гидота прилипає. Потенційні партнери відчують це на вас.

   Бути козлом - означає ускладнювати відносини для всіх.

4. Прийміть це як досвід


   На мій погляд, життя - це одна велика пісочниця. Ми падаємо, ми встаємо. Ми ставимо підніжки, пісок потрапляє у вічі. Життя безладне і складне, і всі ми іноді помиляємося. Прийняття "ні" винесенням уроку - це дуже важливо, якщо ви хочете успішного сексуального життя.

     Неможливо бути ідеальним - ми не читаємо думки, і час від часу відмови неминучі. Але є спосіб підвищити свій успіх у сексі та побаченнях – це конструктивно реагувати на відмови інших людей.

    Уявіть, що ви морський котик, який збирається дати команду своїй команді вистрибнути з літака на висоті 15 000 футів. Ви повертаєтеся до свого другого командира і кажете: "Капітане, ви готові?".

     Він відповідає: "Ні, сер! Все ще налаштовую автопілот "*.

   Що б ви зробили в цей момент? Влаштували б істерику? Впадете в депресію через те, що все йде не так, як вам хочеться? Ні, якби ви були справжнім солдатом. Ви б вислухали, кивнули і сказали: "Зрозумів. Скажіть мені, коли ми будемо готові продовжити".

   Коли ми сприймаємо "ні" як корисну інформацію, а не як засуджувальне судження, воно раптом стає тим, що ми можемо використовувати. Відмова дає вам інформацію про іншу людину, яка вам потрібна - можливо, їй потрібно щось ще від вас, щоб почуватися досить безпечно, щоб йти далі. Можливо, це не та людина, яка вам потрібна, і ви даремно витрачаєте свій час. Можливо, ви вибрали час або підхід, який не дуже добре працює, і ви зможете скоригувати свою тактику наступного разу.

Коли хтось каже "ні", потрібно дати зрозуміти, що ви всі зрозуміли:

"Добре, дякую за чесність".

 "Я вас зрозумів, дякую за зворотний зв'язок".

 "Я поважаю це".

    Потім піти. Найкраще у визнанні "ні" - це те, що воно створює враження, що ви тримаєте себе в руках. Ви досить сильні, щоб прийняти відмову, не виходячи з себе. Люди це поважають - навіть якщо вони вам не підходять, ви отримаєте масу похвал просто за те, що поводитеся як доросла людина.

  Кого хвилює, що потім ви повернетеся додому, з'їсте ванну морозива і проплачете годину? Це нормально – почуватися пригніченим, коли тобі відмовляють. Головне – показати, що ти слухаєш та поважаєш інших, коротше кажучи, бути адекватною та дорослою людиною.

   Коли ви зустрічаєтеся (або займаєтеся сексом) з кимось, ви ж хочете бути з людьми, які вміють чути "ні". Йдеться не тільки про відмову від побачення чи від сексу... Неважливо, що ви робите разом (вибираєте фільм, замовляєте їжу на виніс, купуєте іграшки в клубі X), вам потрібно знати, що до ваших почуттів дослухаються. Коли ваш партнер готовий поважати ваші потреби, це означає, що ви можете вільно просити про те, що ви хочете (і говорити, коли ви чогось не хочете). 

         Читайте Поради з втілення сексуальних фантазій

   За великим рахунком, люди, які вміють чути "ні", - найкращий варіант як для стосунків, так і для сексу на одну ніч.

   Отже, ось і все! Відмова - це відстій, але вона трапляється з кожним із нас. Чим краще ви вмієте приймати "ні", тим успішнішим буде ваше особисте життя.

А що скажете ви? Чи траплялося вам стикатися з відмовами та як ви виходили з таких ситуацій? Давайте разом на власному досвіді вчитися будувати дорослі та чесні стосунки, прагнучи зробити своє сексуальне життя більш якісним, яскравим, чуттєвим і незабутнім!



Переключити на AMP


Проголосувало 4. Середня оцінка 4 з 5

Відгуки та коментарі

Додайте свій відгук або залиште свій коментар, або задайте питання